KDU-ČSL, Zastupitelstva obcí 2010 - Výsledky voleb


Zkratka Název Hlasy Hlasy % Mandáty Mandáty v % +/-
ČSSD Česká str.sociálně demokrat. 17 924 332 19.65% 4590 7.35%
ODS Občanská demokratická strana 17 173 708 18.82% 5123 8.21%
SNK-CELK Sdruž.nezáv.kand.-míst.celkem 10 923 889 11.97% 30937 49.56%
TOP 09 TOP 09 8 772 675 9.62% 1527 2.45%
KSČM Komunistická str.Čech a Moravy 8 699 053 9.53% 3182 5.10%
KDU-ČSL Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 4 957 775 5.43% 3737 5.99%
VV Věci veřejné 2 685 301 2.94% 291 0.47%
Zelení Strana zelených 1 524 297 1.67% 160 0.26%
470 ŽIVÝ SPOLEK 837 179 0.92% 1096 1.76%
NK Nezávislý kandidát 788 360 0.86% 6483 10.39%
Ostravak Ostravak 774 985 0.85% 20 0.03%
SNK ED SNK Evropští demokraté 770 402 0.84% 551 0.88%
VPM Volba pro město 736 387 0.81% 153 0.25%
Rozumní ROZUMNÍ 688 683 0.75% 60 0.10%
NEZ NEZÁVISLÍ 654 436 0.72% 226 0.36%
zobraz všechny strany

Účast

Volební účast v % Voliči v seznamu Vydané obálky Odevzdané obálky Platné hlasy % platných hlasů
46.83% 11 642 786 5 452 319 5 443 372 95 542 280

Kandidáti strany - vybraná zastupitelstva

Brno

Strana získala 6 mandátů.
Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Daniel Rychnovský 1. nám. primátora města Brna KDU-ČSL KDU-ČSL 14 473 2.39 získán
Jiří Mihola vysokoškolský učitel KDU-ČSL KDU-ČSL 12 185 2.01 získán
Vít Beran starosta MČ Žebětín KDU-ČSL KDU-ČSL 12 045 1.98 získán
Antonín Crha místostarosta MČ Bohunice KDU-ČSL KDU-ČSL 11 945 1.97 získán
Jaroslav Suchý učitel angličtiny KDU-ČSL KDU-ČSL 11 750 1.94 získán
Josef Veselý dopravní specialista KDU-ČSL KDU-ČSL 11 735 1.93 nezískán
Jitka Ivičičová právnička KDU-ČSL KDU-ČSL 11 558 1.90 získán
Klára Liptáková daňová poradkyně KDU-ČSL KDU-ČSL 11 502 1.90 nezískán
Jan Holík technik KDU-ČSL KDU-ČSL 11 500 1.89 nezískán
Šimon Ryšavý nakladatel KDU-ČSL KDU-ČSL 11 384 1.88 nezískán
Petr Hladký ekonom KDU-ČSL KDU-ČSL 11 194 1.84 nezískán
Miroslav Dvořák technický poradce KDU-ČSL KDU-ČSL 11 186 1.84 nezískán
Petr Hruška ředitel vyšší odborné školy KDU-ČSL KDU-ČSL 11 170 1.84 nezískán
Jan Ševčík ekonom KDU-ČSL KDU-ČSL 11 162 1.84 nezískán
Petr Doležal informatik, bytový správce KDU-ČSL KDU-ČSL 11 149 1.84 nezískán
zobraz všechny osoby

České Budějovice

Strana získala 0 mandátů.
Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Rudolf Vodička náměstek primátora KDU-ČSL KDU-ČSL 2 242 4.67 nezískán
Jaromír Talíř pracovník ministerstva kultury KDU-ČSL KDU-ČSL 1 796 3.74 nezískán
Miroslav Tetter primátor města Č. Budějovice KDU-ČSL KDU-ČSL 1 619 3.37 nezískán
Petr Stupka odb. poradce Gastronomie ACR KDU-ČSL BEZPP 1 522 3.17 nezískán
Petr Petr lékař KDU-ČSL KDU-ČSL 1 505 3.13 nezískán
Michaela Čermáková ředitelka Charity KDU-ČSL BEZPP 1 249 2.60 nezískán
Stanislav Kollar vet. lékař, středoškol. učitel KDU-ČSL BEZPP 1 185 2.47 nezískán
Hana Kalová farmaceutický asistent KDU-ČSL KDU-ČSL 1 183 2.46 nezískán
Miroslav Šimek ved. Kraj. pozemk. fondu v ČB KDU-ČSL KDU-ČSL 1 150 2.39 nezískán
Alexandra Soukupová ekonom KDU-ČSL KDU-ČSL 1 131 2.35 nezískán
Joel Matějka student KDU-ČSL BEZPP 1 084 2.26 nezískán
Karel Fořtl advokát KDU-ČSL BEZPP 1 055 2.20 nezískán
Karel Mach technický ředitel KDU-ČSL KDU-ČSL 1 046 2.18 nezískán
Tomáš Smolek správce majetku KDU-ČSL BEZPP 1 027 2.14 nezískán
Jan Šebor soukromý podnikatel KDU-ČSL KDU-ČSL 1 024 2.13 nezískán
zobraz všechny osoby

Hradec Králové

Strana získala 1 mandát.
Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Anna Maclová ředitelka Oblastní charity KDU-ČSL BEZPP 3 216 4.26 získán
Jiří Němeček před. Spol. ochránců pomátek KDU-ČSL KDU-ČSL 2 934 3.89 nezískán
Jan Falta architekt KDU-ČSL KDU-ČSL 2 822 3.74 nezískán
Jiří Vojáček řed. Gymnázia Bohusl. Balbína KDU-ČSL BEZPP 2 470 3.27 nezískán
Petr Stejskal rytec KDU-ČSL KDU-ČSL 2 297 3.04 nezískán
David Smetana soukromý zemědělec KDU-ČSL KDU-ČSL 2 197 2.91 nezískán
Daniel Jezbera vysokoškolský učitel KDU-ČSL KDU-ČSL 2 140 2.84 nezískán
Jan Nožička soukromý lékař KDU-ČSL BEZPP 2 037 2.70 nezískán
Josef Potoček důchodce KDU-ČSL KDU-ČSL 1 940 2.57 nezískán
Miroslav Podhrázský umělecký fotograf KDU-ČSL BEZPP 1 858 2.46 nezískán
Vladimír Podzimek důchodce KDU-ČSL KDU-ČSL 1 853 2.45 nezískán
Pavel Lisý programátor KDU-ČSL BEZPP 1 823 2.41 nezískán
Josef Melichar konstruktér KDU-ČSL BEZPP 1 811 2.40 nezískán
Bohuslav Čáp technik KDU-ČSL BEZPP 1 795 2.38 nezískán
Věra Bláhová učitelka KDU-ČSL BEZPP 1 782 2.36 nezískán
zobraz všechny osoby

Liberec

Strana získala 1 mandát.
Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Kamil Jan Svoboda koordinátor Hand for Help KDU-ČSL KDU-ČSL 5 158 3.15 získán
Petr Šourek místopředseda SBD Sever KDU-ČSL KDU-ČSL 4 305 2.63 nezískán
Josef Ježek podnikatel KDU-ČSL KDU-ČSL 3 974 2.43 nezískán
Stanislav Kubín scénárista, režisér KDU-ČSL KDU-ČSL 3 904 2.39 nezískán
Jan Marek firemní bankovní poradce KDU-ČSL BEZPP 3 803 2.32 nezískán
Milena Barthová mzdová účetní KDU-ČSL BEZPP 3 396 2.08 nezískán

Olomouc

Strana získala 4 mandáty.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jan Dostál stavební inženýr KDU-ČSL KDU-ČSL 529 12.77 získán
Matouš Pelikán advokátní koncipient KDU-ČSL KDU-ČSL 522 12.60 nezískán
Jitka Brabcová vedoucí zahr.odd. kraj. úřadu KDU-ČSL KDU-ČSL 507 12.24 nezískán
Drahomíra Venkrbcová sociální pracovnice KDU-ČSL KDU-ČSL 491 11.85 nezískán
Ivo Kosina sportovní trenér KDU-ČSL KDU-ČSL 451 10.89 nezískán
Jiří Borik vedoucí vzdělávacího střediska KDU-ČSL BEZPP 446 10.77 nezískán
Jan Baletka obchodník KDU-ČSL BEZPP 411 9.92 nezískán
Josef Kalman předseda KMČ Olomouc - střed KDU-ČSL KDU-ČSL 395 9.53 nezískán
Ivana Čepělová realitní poradkyně KDU-ČSL KDU-ČSL 389 9.39 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Michal Giacintov architekt KDU-ČSL BEZPP 498 13.03 nezískán
Martin Koubek ekonom KDU-ČSL KDU-ČSL 465 12.17 nezískán
Petr Konečný advokát KDU-ČSL KDU-ČSL 463 12.12 nezískán
Michael Mazoch veterinární lékař KDU-ČSL BEZPP 453 11.85 nezískán
Markéta Dvořáková zdravotní sestra KDU-ČSL KDU-ČSL 412 10.78 nezískán
Hana Pelikánová učitelka KDU-ČSL KDU-ČSL 402 10.52 nezískán
Šárka Růžičková sociální pracovnice KDU-ČSL BEZPP 380 9.94 nezískán
Jiří Fišer odborný asistent PřF UP KDU-ČSL BEZPP 377 9.86 nezískán
Petr Pachta geoinformatik KDU-ČSL KDU-ČSL 370 9.68 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Pavel Kvapil ředitel akciové společnosti KDU-ČSL KDU-ČSL 485 15.11 nezískán
Jan Polách architekt KDU-ČSL BEZPP 395 12.31 nezískán
Renata Konečná učitelka KDU-ČSL KDU-ČSL 391 12.18 nezískán
Eva Kacanu odb.konzultant v soc.službách KDU-ČSL BEZPP 382 11.90 nezískán
Pavla Svobodová učitelka KDU-ČSL BEZPP 362 11.28 nezískán
Ladislav Stejskal obchodní ředitel KDU-ČSL KDU-ČSL 314 9.78 nezískán
Helena Dolénková učitelka KDU-ČSL BEZPP 313 9.75 nezískán
Dagmar Žůrková živnostník KDU-ČSL KDU-ČSL 302 9.41 nezískán
Pavel Rak ředitel zákaznického servisu KDU-ČSL BEZPP 264 8.22 nezískán

Obvod č. 4

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Petr Procházka veterinární lékař KDU-ČSL KDU-ČSL 631 15.32 získán
Ivana Kalodová před.Holický les,zdrav.sestra KDU-ČSL KDU-ČSL 569 13.81 nezískán
Dita Palaščáková ped.prac.CARITAS-VOŠ sociální KDU-ČSL NV 502 12.19 nezískán
Pavel Lexmaul hudebník, pedagog KDU-ČSL KDU-ČSL 439 10.66 nezískán
Ladislav Kunc varhaník,předs.hud.sekce VMS KDU-ČSL KDU-ČSL 403 9.78 nezískán
Jaroslav Novotný programátor KDU-ČSL KDU-ČSL 402 9.76 nezískán
Jan Cetkovský provozovatel agentury KDU-ČSL KDU-ČSL 401 9.73 nezískán
Zdeněk Beil finanční poradce KDU-ČSL KDU-ČSL 394 9.56 nezískán
Pavel Kolář ředitel KDU-ČSL KDU-ČSL 377 9.15 nezískán

Obvod č. 5

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Ladislav Šnevajs náměstek primátora KDU-ČSL KDU-ČSL 576 13.89 získán
Jana Hanáková psycholožka KDU-ČSL KDU-ČSL 528 12.73 nezískán
Jan Preč předseda Matice svatokopecké KDU-ČSL BEZPP 505 12.18 nezískán
Jiří Rudolf asis.posl.EP J.Březiny KDU-ČSL KDU-ČSL 461 11.12 nezískán
Františka Prášilová členka KMČ Radíkov KDU-ČSL KDU-ČSL 437 10.54 nezískán
Vladimír Kauer obchodně-technický zástupce KDU-ČSL KDU-ČSL 428 10.32 nezískán
Marcela Koupilová překladatelka KDU-ČSL BEZPP 425 10.25 nezískán
Jiří Čedroň bankovní úředník KDU-ČSL BEZPP 410 9.89 nezískán
Jaroslav Krpec předseda KMČ č.5 Chomoutov KDU-ČSL KDU-ČSL 375 9.04 nezískán

Olomouc

Strana získala 4 mandáty.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jan Dostál stavební inženýr KDU-ČSL KDU-ČSL 529 12.77 získán
Matouš Pelikán advokátní koncipient KDU-ČSL KDU-ČSL 522 12.60 nezískán
Jitka Brabcová vedoucí zahr.odd. kraj. úřadu KDU-ČSL KDU-ČSL 507 12.24 nezískán
Drahomíra Venkrbcová sociální pracovnice KDU-ČSL KDU-ČSL 491 11.85 nezískán
Ivo Kosina sportovní trenér KDU-ČSL KDU-ČSL 451 10.89 nezískán
Jiří Borik vedoucí vzdělávacího střediska KDU-ČSL BEZPP 446 10.77 nezískán
Jan Baletka obchodník KDU-ČSL BEZPP 411 9.92 nezískán
Josef Kalman předseda KMČ Olomouc - střed KDU-ČSL KDU-ČSL 395 9.53 nezískán
Ivana Čepělová realitní poradkyně KDU-ČSL KDU-ČSL 389 9.39 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Michal Giacintov architekt KDU-ČSL BEZPP 498 13.03 nezískán
Martin Koubek ekonom KDU-ČSL KDU-ČSL 465 12.17 nezískán
Petr Konečný advokát KDU-ČSL KDU-ČSL 463 12.12 nezískán
Michael Mazoch veterinární lékař KDU-ČSL BEZPP 453 11.85 nezískán
Markéta Dvořáková zdravotní sestra KDU-ČSL KDU-ČSL 412 10.78 nezískán
Hana Pelikánová učitelka KDU-ČSL KDU-ČSL 402 10.52 nezískán
Šárka Růžičková sociální pracovnice KDU-ČSL BEZPP 380 9.94 nezískán
Jiří Fišer odborný asistent PřF UP KDU-ČSL BEZPP 377 9.86 nezískán
Petr Pachta geoinformatik KDU-ČSL KDU-ČSL 370 9.68 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Pavel Kvapil ředitel akciové společnosti KDU-ČSL KDU-ČSL 485 15.11 nezískán
Jan Polách architekt KDU-ČSL BEZPP 395 12.31 nezískán
Renata Konečná učitelka KDU-ČSL KDU-ČSL 391 12.18 nezískán
Eva Kacanu odb.konzultant v soc.službách KDU-ČSL BEZPP 382 11.90 nezískán
Pavla Svobodová učitelka KDU-ČSL BEZPP 362 11.28 nezískán
Ladislav Stejskal obchodní ředitel KDU-ČSL KDU-ČSL 314 9.78 nezískán
Helena Dolénková učitelka KDU-ČSL BEZPP 313 9.75 nezískán
Dagmar Žůrková živnostník KDU-ČSL KDU-ČSL 302 9.41 nezískán
Pavel Rak ředitel zákaznického servisu KDU-ČSL BEZPP 264 8.22 nezískán

Obvod č. 4

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Petr Procházka veterinární lékař KDU-ČSL KDU-ČSL 631 15.32 získán
Ivana Kalodová před.Holický les,zdrav.sestra KDU-ČSL KDU-ČSL 569 13.81 nezískán
Dita Palaščáková ped.prac.CARITAS-VOŠ sociální KDU-ČSL NV 502 12.19 nezískán
Pavel Lexmaul hudebník, pedagog KDU-ČSL KDU-ČSL 439 10.66 nezískán
Ladislav Kunc varhaník,předs.hud.sekce VMS KDU-ČSL KDU-ČSL 403 9.78 nezískán
Jaroslav Novotný programátor KDU-ČSL KDU-ČSL 402 9.76 nezískán
Jan Cetkovský provozovatel agentury KDU-ČSL KDU-ČSL 401 9.73 nezískán
Zdeněk Beil finanční poradce KDU-ČSL KDU-ČSL 394 9.56 nezískán
Pavel Kolář ředitel KDU-ČSL KDU-ČSL 377 9.15 nezískán

Obvod č. 5

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Ladislav Šnevajs náměstek primátora KDU-ČSL KDU-ČSL 576 13.89 získán
Jana Hanáková psycholožka KDU-ČSL KDU-ČSL 528 12.73 nezískán
Jan Preč předseda Matice svatokopecké KDU-ČSL BEZPP 505 12.18 nezískán
Jiří Rudolf asis.posl.EP J.Březiny KDU-ČSL KDU-ČSL 461 11.12 nezískán
Františka Prášilová členka KMČ Radíkov KDU-ČSL KDU-ČSL 437 10.54 nezískán
Vladimír Kauer obchodně-technický zástupce KDU-ČSL KDU-ČSL 428 10.32 nezískán
Marcela Koupilová překladatelka KDU-ČSL BEZPP 425 10.25 nezískán
Jiří Čedroň bankovní úředník KDU-ČSL BEZPP 410 9.89 nezískán
Jaroslav Krpec předseda KMČ č.5 Chomoutov KDU-ČSL KDU-ČSL 375 9.04 nezískán

Ostrava

Strana získala 0 mandátů.
Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Lukáš Curylo ředitel Diecézní charity KDU-ČSL KDU-ČSL 3 890 2.30 nezískán
Věra Pražáková vedoucí Hospice sv. Lukáše KDU-ČSL KDU-ČSL 3 794 2.25 nezískán
Zbyněk Pražák projektový specialista KDU-ČSL KDU-ČSL 3 702 2.19 nezískán
Petr Kaleta vysokoškolský pedagog KDU-ČSL KDU-ČSL 3 468 2.05 nezískán
Petr Kudela zástupce ředitele televize KDU-ČSL KDU-ČSL 3 360 1.99 nezískán
Jan Bochňák starosta městského obvodu KDU-ČSL KDU-ČSL 3 327 1.97 nezískán
Vladimír Stuchlý starosta městského obvodu KDU-ČSL KDU-ČSL 3 319 1.97 nezískán
Miriam Prokešová vysokoškolský pedagog KDU-ČSL BEZPP 3 269 1.94 nezískán
Michal Hořínek právník KDU-ČSL KDU-ČSL 3 237 1.92 nezískán
František Staněk vysokoškolský učitel KDU-ČSL KDU-ČSL 3 237 1.92 nezískán
Tomáš Výtisk starosta městského obvodu KDU-ČSL BEZPP 3 224 1.91 nezískán
Jan Krupa oblastní ředitel Armády spásy KDU-ČSL BEZPP 3 207 1.90 nezískán
Marie Tichá starostka městského obvodu KDU-ČSL KDU-ČSL 3 166 1.87 nezískán
Lukáš Gelnar architekt KDU-ČSL KDU-ČSL 3 161 1.87 nezískán
Marie Staňková toxikoložka KDU-ČSL BEZPP 3 155 1.87 nezískán
zobraz všechny osoby

Plzeň

Strana získala 0 mandátů.
Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Petr Náhlík náměstek primátora města Plzně KDU-ČSL KDU-ČSL 3 717 3.76 nezískán
Jiří Lodr ředitel Diecézní charity Plzeň KDU-ČSL KDU-ČSL 3 223 3.26 nezískán
Pavel Boček kardiolog KDU-ČSL KDU-ČSL 3 066 3.10 nezískán
Ivo Budil vedoucí katedry AHV FF ZČU KDU-ČSL BEZPP 2 666 2.70 nezískán
Pavel Janouškovec ředitel Městské charity KDU-ČSL KDU-ČSL 2 615 2.65 nezískán
Lilka Rybářová-Ročáková pedagog operního herectví KDU-ČSL KDU-ČSL 2 509 2.54 nezískán
Jakub Forejt ředitel Hospicu KDU-ČSL KDU-ČSL 2 378 2.41 nezískán
Daniel Petříček ředitel gymnázia KDU-ČSL BEZPP 2 253 2.28 nezískán
Martin Svejkovský projektový manažer KDU-ČSL KDU-ČSL 2 248 2.27 nezískán
Miloš Pešek přednosta kliniky FN Plzeň KDU-ČSL KDU-ČSL 2 233 2.26 nezískán
Tomáš Bernhard historik KDU-ČSL KDU-ČSL 2 220 2.25 nezískán
Ivana Krýslová pedagog KDU-ČSL KDU-ČSL 2 208 2.23 nezískán
Oldřich Rozšafný místostarosta Slovan KDU-ČSL KDU-ČSL 2 199 2.22 nezískán
Stanislav ŠEC specialista IT, programátor KDU-ČSL KDU-ČSL 2 197 2.22 nezískán
Miroslav Svoboda ředitel projektu Exodus KDU-ČSL KDU-ČSL 2 179 2.20 nezískán
zobraz všechny osoby

Praha 10

Strana získala 0 mandátů.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Martina Hlaváčová architektka KDU-ČSL BEZPP 225 13.95 nezískán
František Hrubý právník KDU-ČSL KDU-ČSL 216 13.39 nezískán
Karel Duchek odb. garant elektrotechniky KDU-ČSL KDU-ČSL 188 11.66 nezískán
Zuzana Hofmannová fyzioterapeutka KDU-ČSL KDU-ČSL 188 11.66 nezískán
Marie Dvořáková prac.rozv.proj.Adopce na dálku KDU-ČSL KDU-ČSL 177 10.98 nezískán
Aleš Patřičný interní auditor pojišťovny KDU-ČSL KDU-ČSL 164 10.17 nezískán
Jarmila Veselá radiologická asistentka KDU-ČSL KDU-ČSL 159 9.86 nezískán
Vojtěch Beránek dispečer KDU-ČSL BEZPP 149 9.24 nezískán
Jiří Halama důchodce KDU-ČSL KDU-ČSL 146 9.05 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Pavel Mareš redaktor Karmelitánského nakl. KDU-ČSL KDU-ČSL 240 13.05 nezískán
Petr Šimůnek prac.ekon.odb.rektorátu UK KDU-ČSL KDU-ČSL 236 12.83 nezískán
Helena Bartáková spec.na zprac.ekonom.dat KDU-ČSL BEZPP 236 12.83 nezískán
Ondřej Havel historik KDU-ČSL KDU-ČSL 213 11.58 nezískán
Petr Nejedlý provozní technik dopr. podniku KDU-ČSL KDU-ČSL 201 10.92 nezískán
Jaroslava Kucharská lékařka internistka KDU-ČSL BEZPP 198 10.76 nezískán
Hana Halamová lékařka KDU-ČSL KDU-ČSL 178 9.67 nezískán
Zdeněk Beránek projektant KDU-ČSL KDU-ČSL 171 9.29 nezískán
Vojtěch Janoušek důchodce KDU-ČSL KDU-ČSL 166 9.02 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Martina Šimůnková učitelka angl.a soudní tlumoč. KDU-ČSL BEZPP 236 14.79 nezískán
Petr Hauzírek středošk. učitel a knihovník KDU-ČSL KDU-ČSL 228 14.29 nezískán
Ondřej Hlaváč programátor KDU-ČSL BEZPP 208 13.04 nezískán
Miloslav Müller člen doz. rady Memento Lidice KDU-ČSL KDU-ČSL 180 11.28 nezískán
Jaroslav Novák vyučující na Fak. strojní ČVUT KDU-ČSL KDU-ČSL 159 9.96 nezískán
Jan Sedlák místostarosta TJ Orel Praha 10 KDU-ČSL KDU-ČSL 155 9.71 nezískán
Helena Kavenová důchodkyně KDU-ČSL KDU-ČSL 152 9.52 nezískán
Žofie Šmýrová důchodkyně KDU-ČSL KDU-ČSL 140 8.77 nezískán
František Hrubý důchodce KDU-ČSL KDU-ČSL 137 8.58 nezískán

Obvod č. 4

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Miloslav Müller hydrometeorolog a VŠ pedagog KDU-ČSL KDU-ČSL 342 16.01 nezískán
Kateřina Janoušková účetní supervizor KDU-ČSL KDU-ČSL 257 12.03 nezískán
Jitka Novotná zdravotní sestra KDU-ČSL KDU-ČSL 251 11.75 nezískán
Michal Dvořák živnostník v nakladatel. oboru KDU-ČSL KDU-ČSL 230 10.76 nezískán
Miroslav Miler fyzik-vědecký pracovník KDU-ČSL KDU-ČSL 228 10.67 nezískán
Jan Čáslavka zvěrolékař KDU-ČSL KDU-ČSL 220 10.29 nezískán
Jan Novotný strojvedoucí KDU-ČSL BEZPP 211 9.87 nezískán
Pavel Podolský pojišťovací specialista KDU-ČSL KDU-ČSL 207 9.69 nezískán
Josef Klas důchodce, bývalý archivář KDU-ČSL KDU-ČSL 190 8.89 nezískán

Praha 10

Strana získala 0 mandátů.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Martina Hlaváčová architektka KDU-ČSL BEZPP 225 13.95 nezískán
František Hrubý právník KDU-ČSL KDU-ČSL 216 13.39 nezískán
Karel Duchek odb. garant elektrotechniky KDU-ČSL KDU-ČSL 188 11.66 nezískán
Zuzana Hofmannová fyzioterapeutka KDU-ČSL KDU-ČSL 188 11.66 nezískán
Marie Dvořáková prac.rozv.proj.Adopce na dálku KDU-ČSL KDU-ČSL 177 10.98 nezískán
Aleš Patřičný interní auditor pojišťovny KDU-ČSL KDU-ČSL 164 10.17 nezískán
Jarmila Veselá radiologická asistentka KDU-ČSL KDU-ČSL 159 9.86 nezískán
Vojtěch Beránek dispečer KDU-ČSL BEZPP 149 9.24 nezískán
Jiří Halama důchodce KDU-ČSL KDU-ČSL 146 9.05 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Pavel Mareš redaktor Karmelitánského nakl. KDU-ČSL KDU-ČSL 240 13.05 nezískán
Petr Šimůnek prac.ekon.odb.rektorátu UK KDU-ČSL KDU-ČSL 236 12.83 nezískán
Helena Bartáková spec.na zprac.ekonom.dat KDU-ČSL BEZPP 236 12.83 nezískán
Ondřej Havel historik KDU-ČSL KDU-ČSL 213 11.58 nezískán
Petr Nejedlý provozní technik dopr. podniku KDU-ČSL KDU-ČSL 201 10.92 nezískán
Jaroslava Kucharská lékařka internistka KDU-ČSL BEZPP 198 10.76 nezískán
Hana Halamová lékařka KDU-ČSL KDU-ČSL 178 9.67 nezískán
Zdeněk Beránek projektant KDU-ČSL KDU-ČSL 171 9.29 nezískán
Vojtěch Janoušek důchodce KDU-ČSL KDU-ČSL 166 9.02 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Martina Šimůnková učitelka angl.a soudní tlumoč. KDU-ČSL BEZPP 236 14.79 nezískán
Petr Hauzírek středošk. učitel a knihovník KDU-ČSL KDU-ČSL 228 14.29 nezískán
Ondřej Hlaváč programátor KDU-ČSL BEZPP 208 13.04 nezískán
Miloslav Müller člen doz. rady Memento Lidice KDU-ČSL KDU-ČSL 180 11.28 nezískán
Jaroslav Novák vyučující na Fak. strojní ČVUT KDU-ČSL KDU-ČSL 159 9.96 nezískán
Jan Sedlák místostarosta TJ Orel Praha 10 KDU-ČSL KDU-ČSL 155 9.71 nezískán
Helena Kavenová důchodkyně KDU-ČSL KDU-ČSL 152 9.52 nezískán
Žofie Šmýrová důchodkyně KDU-ČSL KDU-ČSL 140 8.77 nezískán
František Hrubý důchodce KDU-ČSL KDU-ČSL 137 8.58 nezískán

Obvod č. 4

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Miloslav Müller hydrometeorolog a VŠ pedagog KDU-ČSL KDU-ČSL 342 16.01 nezískán
Kateřina Janoušková účetní supervizor KDU-ČSL KDU-ČSL 257 12.03 nezískán
Jitka Novotná zdravotní sestra KDU-ČSL KDU-ČSL 251 11.75 nezískán
Michal Dvořák živnostník v nakladatel. oboru KDU-ČSL KDU-ČSL 230 10.76 nezískán
Miroslav Miler fyzik-vědecký pracovník KDU-ČSL KDU-ČSL 228 10.67 nezískán
Jan Čáslavka zvěrolékař KDU-ČSL KDU-ČSL 220 10.29 nezískán
Jan Novotný strojvedoucí KDU-ČSL BEZPP 211 9.87 nezískán
Pavel Podolský pojišťovací specialista KDU-ČSL KDU-ČSL 207 9.69 nezískán
Josef Klas důchodce, bývalý archivář KDU-ČSL KDU-ČSL 190 8.89 nezískán

Praha 3

Strana získala 2 mandáty.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Vladimír Říha ved.odb. evr. fondů FN Motol KDU-ČSL KDU-ČSL 803 11.71 získán
Eva Kebrlová právnička KDU-ČSL KDU-ČSL 754 10.99 nezískán
Antonín Homola projektový manažer KDU-ČSL KDU-ČSL 681 9.93 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Kateřina Trčková sochařka a etnografka KDU-ČSL KDU-ČSL 1 078 11.49 získán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jaroslav Tingl stavební inženýr KDU-ČSL KDU-ČSL 1 512 10.89 nezískán
Jiří Král podnikatel KDU-ČSL KDU-ČSL 1 391 10.02 nezískán

Obvod č. 4

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Tomáš Sunegha právník KDU-ČSL KDU-ČSL 1 097 11.24 nezískán

Praha 3

Strana získala 2 mandáty.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Vladimír Říha ved.odb. evr. fondů FN Motol KDU-ČSL KDU-ČSL 803 11.71 získán
Eva Kebrlová právnička KDU-ČSL KDU-ČSL 754 10.99 nezískán
Antonín Homola projektový manažer KDU-ČSL KDU-ČSL 681 9.93 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Kateřina Trčková sochařka a etnografka KDU-ČSL KDU-ČSL 1 078 11.49 získán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jaroslav Tingl stavební inženýr KDU-ČSL KDU-ČSL 1 512 10.89 nezískán
Jiří Král podnikatel KDU-ČSL KDU-ČSL 1 391 10.02 nezískán

Obvod č. 4

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Tomáš Sunegha právník KDU-ČSL KDU-ČSL 1 097 11.24 nezískán

Praha 4

Strana získala 0 mandátů.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Kristina Djakoualnová zdravotní sestra KDU-ČSL KDU-ČSL 242 15.22 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Karel Švejda vedoucí domova pro seniory KDU-ČSL KDU-ČSL 302 13.05 nezískán
Bohumil Petz důchodce KDU-ČSL KDU-ČSL 261 11.28 nezískán
Miloslava Ševčíková důchodce KDU-ČSL BEZPP 243 10.50 nezískán
Vladimír Krejčí pedagog v důchodu KDU-ČSL BEZPP 229 9.90 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Monika Pálková státní úřednice KDU-ČSL KDU-ČSL 292 13.65 nezískán
Jitka Piščáková státní úřednice KDU-ČSL KDU-ČSL 235 10.99 nezískán
František Ševčík důchodce KDU-ČSL KDU-ČSL 212 9.91 nezískán
Helena Zlámalová důchodce KDU-ČSL KDU-ČSL 205 9.58 nezískán

Obvod č. 4

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Petr Klíma státní úředník KDU-ČSL KDU-ČSL 283 12.53 nezískán
Renata Justová pedagog KDU-ČSL KDU-ČSL 276 12.22 nezískán
Jaroslava Brožková administrativní pracovnice KDU-ČSL KDU-ČSL 253 11.20 nezískán

Obvod č. 5

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Petra Pospíšilová ředitelka portfolia KDU-ČSL BEZPP 261 11.63 nezískán
Jiří Ort lékař KDU-ČSL KDU-ČSL 254 11.31 nezískán
Jan Maria Dobrodinský dirigent v důchodu KDU-ČSL KDU-ČSL 229 10.20 nezískán

Praha 4

Strana získala 0 mandátů.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Kristina Djakoualnová zdravotní sestra KDU-ČSL KDU-ČSL 242 15.22 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Karel Švejda vedoucí domova pro seniory KDU-ČSL KDU-ČSL 302 13.05 nezískán
Bohumil Petz důchodce KDU-ČSL KDU-ČSL 261 11.28 nezískán
Miloslava Ševčíková důchodce KDU-ČSL BEZPP 243 10.50 nezískán
Vladimír Krejčí pedagog v důchodu KDU-ČSL BEZPP 229 9.90 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Monika Pálková státní úřednice KDU-ČSL KDU-ČSL 292 13.65 nezískán
Jitka Piščáková státní úřednice KDU-ČSL KDU-ČSL 235 10.99 nezískán
František Ševčík důchodce KDU-ČSL KDU-ČSL 212 9.91 nezískán
Helena Zlámalová důchodce KDU-ČSL KDU-ČSL 205 9.58 nezískán

Obvod č. 4

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Petr Klíma státní úředník KDU-ČSL KDU-ČSL 283 12.53 nezískán
Renata Justová pedagog KDU-ČSL KDU-ČSL 276 12.22 nezískán
Jaroslava Brožková administrativní pracovnice KDU-ČSL KDU-ČSL 253 11.20 nezískán

Obvod č. 5

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Petra Pospíšilová ředitelka portfolia KDU-ČSL BEZPP 261 11.63 nezískán
Jiří Ort lékař KDU-ČSL KDU-ČSL 254 11.31 nezískán
Jan Maria Dobrodinský dirigent v důchodu KDU-ČSL KDU-ČSL 229 10.20 nezískán

Praha 5

Strana získala 0 mandátů.
Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jakub Suchel ředitel střediska Diakonie ČCE KDU-ČSL BEZPP 987 2.94 nezískán
Petr Mucha vysokoškolský profesor KDU-ČSL BEZPP 930 2.77 nezískán
Josef Cuhra projektant KDU-ČSL KDU-ČSL 928 2.76 nezískán
Vít Šolle učitel KDU-ČSL KDU-ČSL 879 2.61 nezískán
Libor Galatík ředitel KDU-ČSL KDU-ČSL 859 2.55 nezískán
Martin Pehr lékař KDU-ČSL KDU-ČSL 849 2.52 nezískán
Marie Trávníková lékařka KDU-ČSL BEZPP 831 2.47 nezískán
Marie Valoušková psycholožka KDU-ČSL KDU-ČSL 824 2.45 nezískán
Jan Macek chemik KDU-ČSL BEZPP 822 2.44 nezískán
Jan Tomek ekonom KDU-ČSL BEZPP 816 2.43 nezískán
Terézia Lokajíčková grafik KDU-ČSL BEZPP 797 2.37 nezískán
Blanka Kozáková zdravotní sestra KDU-ČSL KDU-ČSL 785 2.33 nezískán
Eliška Jelínková důchodkyně KDU-ČSL KDU-ČSL 783 2.33 nezískán
Pavel Peterka pracovník výzkumu a vývoje KDU-ČSL KDU-ČSL 764 2.27 nezískán
Bohumil Lukeš historik KDU-ČSL KDU-ČSL 759 2.26 nezískán
zobraz všechny osoby

Praha 6

Strana získala 0 mandátů.
Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Marián Hošek zubní lékař KDU-ČSL KDU-ČSL 2 075 3.13 nezískán
Jan Bartůšek pedagog KDU-ČSL KDU-ČSL 1 986 2.99 nezískán
Vladimíra Rattayová středoškolský pedagog KDU-ČSL KDU-ČSL 1 734 2.61 nezískán
Ondřej Pelák student KDU-ČSL BEZPP 1 649 2.48 nezískán
Marie Dvorná pedagog, sociolog KDU-ČSL KDU-ČSL 1 632 2.46 nezískán
Pavel Filsak architekt KDU-ČSL BEZPP 1 596 2.40 nezískán
Václav Skalický projektový manager KDU-ČSL KDU-ČSL 1 581 2.38 nezískán
Marcela Grecová chemik KDU-ČSL BEZPP 1 527 2.30 nezískán
Michal Klapka podnikatel v zahradnictví KDU-ČSL KDU-ČSL 1 512 2.28 nezískán
Lukáš Valášek hudebník KDU-ČSL BEZPP 1 478 2.23 nezískán
Hana Houkalová středoškolský pedagog KDU-ČSL KDU-ČSL 1 440 2.17 nezískán
Vojtěch Tomíček student KDU-ČSL BEZPP 1 436 2.16 nezískán
Josef Jelínek finanční expert KDU-ČSL KDU-ČSL 1 422 2.14 nezískán
Jan Kotas dopravní inženýr KDU-ČSL BEZPP 1 419 2.14 nezískán
Jan Truneček technik a ekonom KDU-ČSL KDU-ČSL 1 416 2.13 nezískán
zobraz všechny osoby

Praha 8

Strana získala 0 mandátů.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Tomáš Pavlů středoškolský učitel KDU-ČSL KDU-ČSL 302 15.24 nezískán
Jan Folejtar programátor KDU-ČSL KDU-ČSL 218 11.00 nezískán
Josef Balík podnikatel KDU-ČSL KDU-ČSL 195 9.84 nezískán
Břetislav Daněk nakladatelský redaktor KDU-ČSL KDU-ČSL 188 9.49 nezískán
Jitka Daňková středoškolská profesorka KDU-ČSL KDU-ČSL 185 9.33 nezískán
Dagmar Marvanová důchodce KDU-ČSL KDU-ČSL 184 9.28 nezískán
Karel Andrysek důchodce KDU-ČSL BEZPP 180 9.08 nezískán
Václav Wolf technik KDU-ČSL BEZPP 179 9.03 nezískán
Vladimír Piskač důchodce KDU-ČSL KDU-ČSL 175 8.83 nezískán
Jaroslava Kajerová v domácnosti KDU-ČSL KDU-ČSL 175 8.83 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jiří Vymazal organizační pracovník KDU-ČSL KDU-ČSL 272 22.81 nezískán
Jiří Vymazal vysokoškolský učitel KDU-ČSL KDU-ČSL 237 19.88 nezískán
Jiří Kundrát strojní inženýr KDU-ČSL KDU-ČSL 229 19.21 nezískán
Josef Hohl podnikatel KDU-ČSL KDU-ČSL 229 19.21 nezískán
Bohumil Ševčík ekonom KDU-ČSL KDU-ČSL 225 18.87 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jan Červenka zeměměřič KDU-ČSL KDU-ČSL 289 23.43 nezískán
Iva Sedláčková lékárnice KDU-ČSL BEZPP 263 21.33 nezískán
Štěpánka Syrová překladatelka KDU-ČSL BEZPP 239 19.38 nezískán
Alena Kubíčková podnikatelka KDU-ČSL KDU-ČSL 232 18.81 nezískán
Libor Nepraš technik KDU-ČSL BEZPP 210 17.03 nezískán

Praha 8

Strana získala 0 mandátů.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Tomáš Pavlů středoškolský učitel KDU-ČSL KDU-ČSL 302 15.24 nezískán
Jan Folejtar programátor KDU-ČSL KDU-ČSL 218 11.00 nezískán
Josef Balík podnikatel KDU-ČSL KDU-ČSL 195 9.84 nezískán
Břetislav Daněk nakladatelský redaktor KDU-ČSL KDU-ČSL 188 9.49 nezískán
Jitka Daňková středoškolská profesorka KDU-ČSL KDU-ČSL 185 9.33 nezískán
Dagmar Marvanová důchodce KDU-ČSL KDU-ČSL 184 9.28 nezískán
Karel Andrysek důchodce KDU-ČSL BEZPP 180 9.08 nezískán
Václav Wolf technik KDU-ČSL BEZPP 179 9.03 nezískán
Vladimír Piskač důchodce KDU-ČSL KDU-ČSL 175 8.83 nezískán
Jaroslava Kajerová v domácnosti KDU-ČSL KDU-ČSL 175 8.83 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jiří Vymazal organizační pracovník KDU-ČSL KDU-ČSL 272 22.81 nezískán
Jiří Vymazal vysokoškolský učitel KDU-ČSL KDU-ČSL 237 19.88 nezískán
Jiří Kundrát strojní inženýr KDU-ČSL KDU-ČSL 229 19.21 nezískán
Josef Hohl podnikatel KDU-ČSL KDU-ČSL 229 19.21 nezískán
Bohumil Ševčík ekonom KDU-ČSL KDU-ČSL 225 18.87 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jan Červenka zeměměřič KDU-ČSL KDU-ČSL 289 23.43 nezískán
Iva Sedláčková lékárnice KDU-ČSL BEZPP 263 21.33 nezískán
Štěpánka Syrová překladatelka KDU-ČSL BEZPP 239 19.38 nezískán
Alena Kubíčková podnikatelka KDU-ČSL KDU-ČSL 232 18.81 nezískán
Libor Nepraš technik KDU-ČSL BEZPP 210 17.03 nezískán

Praha hl.m.

Strana získala 0 mandátů.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Marián Hošek zubní lékař KDU-ČSL KDU-ČSL 2 100 15.76 nezískán
Rut Kolínská presidentka sítě mateř.center KDU-ČSL KH 1 974 14.81 nezískán
Petr Burgr jednatel společnosti KDU-ČSL KDU-ČSL 1 471 11.04 nezískán
Jan Cieslar historik, politolog KDU-ČSL KDU-ČSL 1 462 10.97 nezískán
Václav Čížek důchodce KDU-ČSL KDU-ČSL 1 370 10.28 nezískán
Vladimíra Rattayová středoškolská učitelka KDU-ČSL KDU-ČSL 1 364 10.23 nezískán
Jan Vobořil patentový zástupce KDU-ČSL KDU-ČSL 1 242 9.32 nezískán
Jan Sixta jednatel společnosti KDU-ČSL KDU-ČSL 1 241 9.31 nezískán
Karla Mališová odborná referentka MŠMT KDU-ČSL KDU-ČSL 1 099 8.24 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Vladimír Říha vedoucí odboru fondu FN Motol KDU-ČSL KDU-ČSL 1 161 13.13 nezískán
Viktor Kubát vysokoškolský učitel KDU-ČSL KDU-ČSL 1 063 12.03 nezískán
Tomáš Svoboda VŠ učitel KDU-ČSL KDU-ČSL 1 057 11.96 nezískán
Vít Šolle učitel KDU-ČSL KDU-ČSL 968 10.95 nezískán
Petr BUČIL bezpečnostní ředitel KDU-ČSL KDU-ČSL 935 10.58 nezískán
Eliška Jelínková důchodkyně KDU-ČSL KDU-ČSL 932 10.54 nezískán
Marie Trojanová ekonomka KDU-ČSL KDU-ČSL 926 10.47 nezískán
Vojtěch Kuchař úředník KDU-ČSL KDU-ČSL 921 10.42 nezískán
Petr Martínek řidič tramvaje KDU-ČSL KDU-ČSL 873 9.88 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Tom Philipp lékař, náměstek ředitele KDU-ČSL KDU-ČSL 1 705 16.21 nezískán
Daniela Rázková předsedkyně o.s. Polovina nebe KDU-ČSL KDU-ČSL 1 445 13.73 nezískán
Monika Pálková odborná referentka KDU-ČSL KDU-ČSL 1 137 10.81 nezískán
Kristina Djakoualnová zdravotní sestra KDU-ČSL KDU-ČSL 1 099 10.44 nezískán
Alexander Holko specialista pohledávek KDU-ČSL KDU-ČSL 1 078 10.25 nezískán
Jan Karas vedoucí odd. realiz. zakázek KDU-ČSL KDU-ČSL 1 075 10.22 nezískán
Petr Klíma státní úředník KDU-ČSL KDU-ČSL 1 031 9.80 nezískán
Marie Bílková supervizorka zákaznické péče KDU-ČSL BEZPP 985 9.36 nezískán
Jiří Polák technik KDU-ČSL KDU-ČSL 962 9.14 nezískán

Obvod č. 4

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Tomáš Pavlů středoškolský učitel KDU-ČSL KDU-ČSL 1 182 13.19 nezískán
Libuše Roytová ředitelka Diakonie ČCE - SKP KDU-ČSL BEZPP 1 170 13.06 nezískán
Pavel Smetáček hudebník KDU-ČSL KDU-ČSL 1 040 11.61 nezískán
Daniela Humlová lékařka KDU-ČSL BEZPP 998 11.14 nezískán
Jan Červenka zeměměřič KDU-ČSL KDU-ČSL 991 11.06 nezískán
Jan Čižinský učitel KDU-ČSL KDU-ČSL 985 10.99 nezískán
Ivan Smetáček hudebník KDU-ČSL KDU-ČSL 926 10.33 nezískán
Josef Hohl živnostník KDU-ČSL KDU-ČSL 841 9.39 nezískán
Jan Folejtar programátor KDU-ČSL KDU-ČSL 823 9.18 nezískán

Obvod č. 5

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Tomáš Sunegha právník KDU-ČSL KDU-ČSL 1 068 12.57 nezískán
Jan Wolf obchodní ředitel KDU-ČSL KDU-ČSL 1 034 12.17 nezískán
Ľubomír Augustín právník, politolog KDU-ČSL KDU-ČSL 1 016 11.96 nezískán
Vladimír Matěna konstruktér KDU-ČSL KDU-ČSL 940 11.06 nezískán
Jiří Král OSVČ KDU-ČSL KDU-ČSL 931 10.96 nezískán
Daniel Kajpr OSVČ KDU-ČSL KDU-ČSL 913 10.74 nezískán
Radek Koloc šéfkuchař KDU-ČSL KDU-ČSL 871 10.25 nezískán
Antonín Homola projektový manažer KDU-ČSL KDU-ČSL 869 10.23 nezískán
Jan Obruča obchodník KDU-ČSL KDU-ČSL 852 10.03 nezískán

Obvod č. 6

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Milan Herian státní zaměstnanec KDU-ČSL KDU-ČSL 1 255 13.00 nezískán
Miloslav Müller hydrometeorolog, VŠ pedagog KDU-ČSL KDU-ČSL 1 243 12.87 nezískán
Pavel Mareš redaktor Karmelitánského nakl. KDU-ČSL KDU-ČSL 1 228 12.72 nezískán
Zuzana Hofmannová fyzioterapeutka KDU-ČSL KDU-ČSL 1 049 10.86 nezískán
Petr Sýkora ekonom KDU-ČSL KDU-ČSL 1 005 10.41 nezískán
František Hrubý právník KDU-ČSL KDU-ČSL 996 10.31 nezískán
Ondřej Havel historik KDU-ČSL KDU-ČSL 964 9.98 nezískán
Jiří Höfer obchodní manažer KDU-ČSL KDU-ČSL 959 9.93 nezískán
Petr Šimůnek prac. ekonom. odb. rektor. UK KDU-ČSL KDU-ČSL 954 9.88 nezískán

Obvod č. 7

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Bohuslava Boučková vysokoškolská pedagožka KDU-ČSL KDU-ČSL 692 12.93 nezískán
Karel Kloud poradce KDU-ČSL KDU-ČSL 648 12.11 nezískán
Vladislav Běhal vědecký pracovník KDU-ČSL KDU-ČSL 617 11.53 nezískán
Karel Tomek obchodní zástupce KDU-ČSL KDU-ČSL 609 11.38 nezískán
Kristýna Valentová účetní KDU-ČSL KDU-ČSL 595 11.12 nezískán
Václav Kloud student KDU-ČSL BEZPP 558 10.43 nezískán
Miroslav Brabec technik KDU-ČSL BEZPP 553 10.34 nezískán
Lenka Kloudová v domácnosti KDU-ČSL KDU-ČSL 541 10.11 nezískán
Petr Haluška student KDU-ČSL BEZPP 535 10.00 nezískán

Praha hl.m.

Strana získala 0 mandátů.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Marián Hošek zubní lékař KDU-ČSL KDU-ČSL 2 100 15.76 nezískán
Rut Kolínská presidentka sítě mateř.center KDU-ČSL KH 1 974 14.81 nezískán
Petr Burgr jednatel společnosti KDU-ČSL KDU-ČSL 1 471 11.04 nezískán
Jan Cieslar historik, politolog KDU-ČSL KDU-ČSL 1 462 10.97 nezískán
Václav Čížek důchodce KDU-ČSL KDU-ČSL 1 370 10.28 nezískán
Vladimíra Rattayová středoškolská učitelka KDU-ČSL KDU-ČSL 1 364 10.23 nezískán
Jan Vobořil patentový zástupce KDU-ČSL KDU-ČSL 1 242 9.32 nezískán
Jan Sixta jednatel společnosti KDU-ČSL KDU-ČSL 1 241 9.31 nezískán
Karla Mališová odborná referentka MŠMT KDU-ČSL KDU-ČSL 1 099 8.24 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Vladimír Říha vedoucí odboru fondu FN Motol KDU-ČSL KDU-ČSL 1 161 13.13 nezískán
Viktor Kubát vysokoškolský učitel KDU-ČSL KDU-ČSL 1 063 12.03 nezískán
Tomáš Svoboda VŠ učitel KDU-ČSL KDU-ČSL 1 057 11.96 nezískán
Vít Šolle učitel KDU-ČSL KDU-ČSL 968 10.95 nezískán
Petr BUČIL bezpečnostní ředitel KDU-ČSL KDU-ČSL 935 10.58 nezískán
Eliška Jelínková důchodkyně KDU-ČSL KDU-ČSL 932 10.54 nezískán
Marie Trojanová ekonomka KDU-ČSL KDU-ČSL 926 10.47 nezískán
Vojtěch Kuchař úředník KDU-ČSL KDU-ČSL 921 10.42 nezískán
Petr Martínek řidič tramvaje KDU-ČSL KDU-ČSL 873 9.88 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Tom Philipp lékař, náměstek ředitele KDU-ČSL KDU-ČSL 1 705 16.21 nezískán
Daniela Rázková předsedkyně o.s. Polovina nebe KDU-ČSL KDU-ČSL 1 445 13.73 nezískán
Monika Pálková odborná referentka KDU-ČSL KDU-ČSL 1 137 10.81 nezískán
Kristina Djakoualnová zdravotní sestra KDU-ČSL KDU-ČSL 1 099 10.44 nezískán
Alexander Holko specialista pohledávek KDU-ČSL KDU-ČSL 1 078 10.25 nezískán
Jan Karas vedoucí odd. realiz. zakázek KDU-ČSL KDU-ČSL 1 075 10.22 nezískán
Petr Klíma státní úředník KDU-ČSL KDU-ČSL 1 031 9.80 nezískán
Marie Bílková supervizorka zákaznické péče KDU-ČSL BEZPP 985 9.36 nezískán
Jiří Polák technik KDU-ČSL KDU-ČSL 962 9.14 nezískán

Obvod č. 4

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Tomáš Pavlů středoškolský učitel KDU-ČSL KDU-ČSL 1 182 13.19 nezískán
Libuše Roytová ředitelka Diakonie ČCE - SKP KDU-ČSL BEZPP 1 170 13.06 nezískán
Pavel Smetáček hudebník KDU-ČSL KDU-ČSL 1 040 11.61 nezískán
Daniela Humlová lékařka KDU-ČSL BEZPP 998 11.14 nezískán
Jan Červenka zeměměřič KDU-ČSL KDU-ČSL 991 11.06 nezískán
Jan Čižinský učitel KDU-ČSL KDU-ČSL 985 10.99 nezískán
Ivan Smetáček hudebník KDU-ČSL KDU-ČSL 926 10.33 nezískán
Josef Hohl živnostník KDU-ČSL KDU-ČSL 841 9.39 nezískán
Jan Folejtar programátor KDU-ČSL KDU-ČSL 823 9.18 nezískán

Obvod č. 5

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Tomáš Sunegha právník KDU-ČSL KDU-ČSL 1 068 12.57 nezískán
Jan Wolf obchodní ředitel KDU-ČSL KDU-ČSL 1 034 12.17 nezískán
Ľubomír Augustín právník, politolog KDU-ČSL KDU-ČSL 1 016 11.96 nezískán
Vladimír Matěna konstruktér KDU-ČSL KDU-ČSL 940 11.06 nezískán
Jiří Král OSVČ KDU-ČSL KDU-ČSL 931 10.96 nezískán
Daniel Kajpr OSVČ KDU-ČSL KDU-ČSL 913 10.74 nezískán
Radek Koloc šéfkuchař KDU-ČSL KDU-ČSL 871 10.25 nezískán
Antonín Homola projektový manažer KDU-ČSL KDU-ČSL 869 10.23 nezískán
Jan Obruča obchodník KDU-ČSL KDU-ČSL 852 10.03 nezískán

Obvod č. 6

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Milan Herian státní zaměstnanec KDU-ČSL KDU-ČSL 1 255 13.00 nezískán
Miloslav Müller hydrometeorolog, VŠ pedagog KDU-ČSL KDU-ČSL 1 243 12.87 nezískán
Pavel Mareš redaktor Karmelitánského nakl. KDU-ČSL KDU-ČSL 1 228 12.72 nezískán
Zuzana Hofmannová fyzioterapeutka KDU-ČSL KDU-ČSL 1 049 10.86 nezískán
Petr Sýkora ekonom KDU-ČSL KDU-ČSL 1 005 10.41 nezískán
František Hrubý právník KDU-ČSL KDU-ČSL 996 10.31 nezískán
Ondřej Havel historik KDU-ČSL KDU-ČSL 964 9.98 nezískán
Jiří Höfer obchodní manažer KDU-ČSL KDU-ČSL 959 9.93 nezískán
Petr Šimůnek prac. ekonom. odb. rektor. UK KDU-ČSL KDU-ČSL 954 9.88 nezískán

Obvod č. 7

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Bohuslava Boučková vysokoškolská pedagožka KDU-ČSL KDU-ČSL 692 12.93 nezískán
Karel Kloud poradce KDU-ČSL KDU-ČSL 648 12.11 nezískán
Vladislav Běhal vědecký pracovník KDU-ČSL KDU-ČSL 617 11.53 nezískán
Karel Tomek obchodní zástupce KDU-ČSL KDU-ČSL 609 11.38 nezískán
Kristýna Valentová účetní KDU-ČSL KDU-ČSL 595 11.12 nezískán
Václav Kloud student KDU-ČSL BEZPP 558 10.43 nezískán
Miroslav Brabec technik KDU-ČSL BEZPP 553 10.34 nezískán
Lenka Kloudová v domácnosti KDU-ČSL KDU-ČSL 541 10.11 nezískán
Petr Haluška student KDU-ČSL BEZPP 535 10.00 nezískán


O původu a kvalitě výsledků voleb

Data výsledků voleb pocházejí ze serveru volby.cz, jež spravuje ČSÚ. Původní data nebyla změněna, jejich správnost se tak odvíjí od správnosti dat zdroje. Nicméně byly provedeny i doplňující výpočty a interpretace, jejichž správnost není zaručena.

V případě objevení chyby, nejasností, nebo jen připomínek nás neváhejte kontaktovat.


Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Obchodní rejstřík | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium | E
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Dluhopisy Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Důchody

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Podílové fondy

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies