ČSSD, Zastupitelstva obcí 2010 - Výsledky voleb


Zkratka Název Hlasy Hlasy % Mandáty Mandáty v % +/-
ČSSD Česká str.sociálně demokrat. 17 924 332 19.65% 4590 7.35%
ODS Občanská demokratická strana 17 173 708 18.82% 5123 8.21%
SNK-CELK Sdruž.nezáv.kand.-míst.celkem 10 923 889 11.97% 30937 49.56%
TOP 09 TOP 09 8 772 675 9.62% 1527 2.45%
KSČM Komunistická str.Čech a Moravy 8 699 053 9.53% 3182 5.10%
KDU-ČSL Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 4 957 775 5.43% 3737 5.99%
VV Věci veřejné 2 685 301 2.94% 291 0.47%
Zelení Strana zelených 1 524 297 1.67% 160 0.26%
470 ŽIVÝ SPOLEK 837 179 0.92% 1096 1.76%
NK Nezávislý kandidát 788 360 0.86% 6483 10.39%
Ostravak Ostravak 774 985 0.85% 20 0.03%
SNK ED SNK Evropští demokraté 770 402 0.84% 551 0.88%
VPM Volba pro město 736 387 0.81% 153 0.25%
Rozumní ROZUMNÍ 688 683 0.75% 60 0.10%
NEZ NEZÁVISLÍ 654 436 0.72% 226 0.36%
zobraz všechny strany

Účast

Volební účast v % Voliči v seznamu Vydané obálky Odevzdané obálky Platné hlasy % platných hlasů
46.83% 11 642 786 5 452 319 5 443 372 95 542 280

Kandidáti strany - vybraná zastupitelstva

Brno

Strana získala 19 mandátů.
Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Roman Onderka primátor města Brna ČSSD ČSSD 39 875 1.98 získán
Oliver Pospíšil náměstek primátora města Brna ČSSD ČSSD 37 504 1.87 získán
Karel Doležal ředitel ÚN Brno ČSSD ČSSD 37 454 1.86 získán
Jiří Oliva právník ČSSD ČSSD 37 339 1.86 získán
Ladislav Macek náměstek primátora města Brna ČSSD ČSSD 37 224 1.85 získán
Naděžda Křemečková hlavní účetní ČSSD ČSSD 37 224 1.85 získán
Zdeňka Tůmová místostarostka MČ Brno-sever ČSSD ČSSD 37 134 1.85 získán
Vlastimil Žďárský podnikatel ČSSD ČSSD 37 077 1.84 získán
Jarmila Kouřilová zdravotní sestra ČSSD ČSSD 36 958 1.84 získán
Miloslav Humpolíček krizový manažer ČSSD ČSSD 36 924 1.84 získán
Jiří Novotný živnostník ČSSD ČSSD 36 908 1.84 získán
Alexandra Černá sociální pedagog ČSSD ČSSD 36 891 1.84 nezískán
Josef Haluza starosta MČ Brno-jih ČSSD ČSSD 36 890 1.84 získán
Markéta Janíčková lékařka ČSSD ČSSD 36 857 1.83 nezískán
Pavel Sázavský živnostník ČSSD ČSSD 36 852 1.83 získán
zobraz všechny osoby

České Budějovice

Strana získala 10 mandátů.
Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Josef Průcha advokát ČSSD ČSSD 5 130 2.40 získán
Jiří Filip učitel, trenér ČSSD ČSSD 5 063 2.37 získán
Pavel Burda lékař ČSSD ČSSD 5 046 2.36 nezískán
Ondřej Flaška advokát ČSSD ČSSD 5 044 2.36 získán
Miroslav Joch podnikatel ČSSD ČSSD 5 044 2.36 získán
Petr Podhola tajemník hejtmana ČSSD ČSSD 5 043 2.36 získán
Blanka Procházková jednatelka firmy ČSSD ČSSD 5 009 2.34 získán
Vladimír Zdvihal architekt ČSSD ČSSD 4 994 2.33 nezískán
Jaroslav Mach státní zaměstnanec ČSSD ČSSD 4 982 2.33 získán
Eva Hajerová uvolněný zastupitel ČSSD ČSSD 4 975 2.33 získán
Miloslav Procházka elektrotechnik ČSSD ČSSD 4 897 2.29 získán
Petra Šímová specialista právního oddělení ČSSD ČSSD 4 852 2.27 nezískán
Jaroslava Sýkorová manažerka podnik. hospodářství ČSSD ČSSD 4 850 2.27 získán
Karel Kovačičín technik ČSSD ČSSD 4 846 2.27 nezískán
Jan Singer vysokoškolský pedagog ČSSD ČSSD 4 843 2.26 nezískán
zobraz všechny osoby

Hradec Králové

Strana získala 8 mandátů.
Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Hana Orgoníková st. inženýrka, poslankyně PČR ČSSD ČSSD 7 008 3.02 získán
Milan Jaroš insp. České obchodní inspekce ČSSD ČSSD 6 790 2.92 nezískán
Vlastimil Ondráček náměstek ČSSD ČSSD 6 735 2.90 získán
Jiří Kocourek ekonom ČSSD BEZPP 6 723 2.90 získán
Petr Žďánský odborný pracovník FN ČSSD ČSSD 6 704 2.89 nezískán
Rudolf Dus zaměstnanec krajského úřadu ČSSD ČSSD 6 689 2.88 získán
Vladimír Lesák živnostník ČSSD ČSSD 6 626 2.85 získán
Jitka Vítková dětská sestra ČSSD ČSSD 6 590 2.84 nezískán
Libor Žák technik ČSSD ČSSD 6 545 2.82 získán
Otakar Kalenda student ekonomie ČSSD ČSSD 6 534 2.81 získán
Tereza Nyklíčková manažerka ČSSD ČSSD 6 521 2.81 získán
Václav Vašata stavbyvedoucí ČSSD ČSSD 6 517 2.81 nezískán
Vojtěch Tamáš VŠ učitel ČSSD ČSSD 6 478 2.79 nezískán
Jaroslav Kubica předseda Sdružení nájemníků ČSSD ČSSD 6 452 2.78 nezískán
Miloš Vavřínek OSVČ ČSSD ČSSD 6 391 2.75 nezískán
zobraz všechny osoby

Liberec

Strana získala 7 mandátů.
Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Martina Rosenbergová úřednice ČSSD ČSSD 6 161 3.00 získán
Roman Šotola projektový manager ČSSD ČSSD 5 746 2.80 získán
Milan Šír náměstek primátora ČSSD ČSSD 5 736 2.79 získán
Martin Sepp náměstek hejtmana ČSSD ČSSD 5 660 2.76 získán
František Hruša náměstek primátora ČSSD ČSSD 5 620 2.74 získán
Petr Lajtkep kybernetik ČSSD ČSSD 5 541 2.70 nezískán
Ilja Novák právník ČSSD ČSSD 5 472 2.67 nezískán
Jana Kašparová úřednice ČSSD ČSSD 5 459 2.66 získán
Lukáš Martin jednatel společnosti ČSSD ČSSD 5 443 2.65 získán
Zdeňka Slavíčková mateřská dovolená ČSSD ČSSD 5 432 2.65 nezískán
Lukáš Vorel ekonom ČSSD ČSSD 5 424 2.64 nezískán
Jan Skalník provozovatel koupaliště ČSSD ČSSD 5 424 2.64 nezískán
Miroslav Kotlár ředitel neziskové organizace ČSSD ČSSD 5 411 2.64 nezískán
Pavla Řechtáčková úřednice ČSSD ČSSD 5 370 2.62 nezískán
Libuše Šotolová učitelka ZŠ ČSSD ČSSD 5 361 2.61 nezískán
zobraz všechny osoby

Olomouc

Strana získala 20 mandátů.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
František Mezihorák univerzitní profesor ČSSD ČSSD 1 493 11.91 získán
Yvona Kubjátová soc.prac., náměstkyně hejtmana ČSSD ČSSD 1 475 11.77 získán
Radek Čapka ředitel gymnázia ČSSD ČSSD 1 452 11.59 nezískán
Antonín Krček podnikatel ČSSD ČSSD 1 413 11.27 získán
Miloš Knapp jednatel společnosti ČSSD ČSSD 1 403 11.19 nezískán
Kamil Harašta řidič ČSSD ČSSD 1 372 10.95 nezískán
Přemysl Titz právník ČSSD ČSSD 1 323 10.56 nezískán
Jan Mrajca OSVČ ČSSD ČSSD 1 298 10.36 nezískán
František Vlček ředitel školy ČSSD ČSSD 1 298 10.36 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jaroslav Vomáčka lékař,vysokoš.pedagog ČSSD ČSSD 2 316 11.99 získán
Jiří Rozbořil náměstek řed. Fakultní nem. ČSSD ČSSD 2 293 11.87 získán
Zdeněk Ptačovský technik ČSSD ČSSD 2 195 11.36 získán
Jana Nováková OSVČ ČSSD ČSSD 2 151 11.14 nezískán
Jitka Weiermüllerová řed.Balet.studia při Mor.div. ČSSD ČSSD 2 145 11.11 nezískán
Filip Žáček student ČSSD ČSSD 2 135 11.05 získán
Rostislav Libíček spec.pedag., předseda OS ČSSD ČSSD 2 060 10.67 nezískán
Soňa Vodáková zástupce řed.stř.odb.školy ČSSD ČSSD 2 041 10.57 nezískán
František Minařík dopravní specialista ČSSD ČSSD 1 970 10.20 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Michael Fischer lékař ČSSD ČSSD 1 752 11.76 získán
Jaromír Czmero tajemník úřadu regionální rady ČSSD ČSSD 1 751 11.75 získán
Antonín Staněk vysokoškolský pedagog ČSSD ČSSD 1 704 11.44 získán
Gabriela Medveďová vysokoškolský pedagog ČSSD ČSSD 1 684 11.30 nezískán
Václav Hušek učitel ČSSD ČSSD 1 668 11.20 získán
Jarmila Břečková pedagog pro volný čas ČSSD ČSSD 1 611 10.81 nezískán
Stanislav Jirásek náměstek řed. Zdrav.záchr.sl. ČSSD ČSSD 1 607 10.79 nezískán
Danuše Boková důchodce ČSSD ČSSD 1 600 10.74 nezískán
Michal Šefčík automechanik ČSSD ČSSD 1 514 10.16 nezískán

Obvod č. 4

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Hana Kaštilová Tesařová náměstkyně primátora ČSSD ČSSD 1 557 11.89 získán
Miroslav Gajdůšek ved.odb.školství krajského úř. ČSSD ČSSD 1 511 11.54 získán
Eva Baslerová organizační pracovník ČSSD ČSSD 1 504 11.49 získán
Pavel Urbášek historik a archivář ČSSD ČSSD 1 503 11.48 nezískán
Rostislav Czmero náměstek ředitele ČSSD ČSSD 1 459 11.14 nezískán
Dušan Fürst strojní inženýr ČSSD ČSSD 1 414 10.80 nezískán
Radko Veverka důchodce ČSSD ČSSD 1 385 10.58 nezískán
Pavel Slezák marketingový pracovník ČSSD ČSSD 1 384 10.57 nezískán
Helena Koutná učitelka odb.předmětů ČSSD ČSSD 1 370 10.46 nezískán

Obvod č. 5

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Hana Labská tisková mluvčí ZOO Olomouc ČSSD ČSSD 1 711 12.13 nezískán
Svatopluk Ščudlík právník ČSSD ČSSD 1 693 12.01 získán
Vlasta Krosesková socioložka,ved.azylového domu ČSSD ČSSD 1 627 11.54 získán
Jiří Kropáč ekonom,manažer ČSSD ČSSD 1 627 11.54 získán
Ivona Fišerová administrativní pracovník ČSSD ČSSD 1 550 10.99 nezískán
Milan Novotný stavební technik ČSSD ČSSD 1 515 10.74 nezískán
Roman Dvorský právník ČSSD ČSSD 1 511 10.71 nezískán
Lukáš Studený obchodní zástupce ČSSD ČSSD 1 462 10.37 nezískán
Jan Bednář vedoucí oddělení ČSSD ČSSD 1 400 9.93 nezískán

Olomouc

Strana získala 20 mandátů.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
František Mezihorák univerzitní profesor ČSSD ČSSD 1 493 11.91 získán
Yvona Kubjátová soc.prac., náměstkyně hejtmana ČSSD ČSSD 1 475 11.77 získán
Radek Čapka ředitel gymnázia ČSSD ČSSD 1 452 11.59 nezískán
Antonín Krček podnikatel ČSSD ČSSD 1 413 11.27 získán
Miloš Knapp jednatel společnosti ČSSD ČSSD 1 403 11.19 nezískán
Kamil Harašta řidič ČSSD ČSSD 1 372 10.95 nezískán
Přemysl Titz právník ČSSD ČSSD 1 323 10.56 nezískán
Jan Mrajca OSVČ ČSSD ČSSD 1 298 10.36 nezískán
František Vlček ředitel školy ČSSD ČSSD 1 298 10.36 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jaroslav Vomáčka lékař,vysokoš.pedagog ČSSD ČSSD 2 316 11.99 získán
Jiří Rozbořil náměstek řed. Fakultní nem. ČSSD ČSSD 2 293 11.87 získán
Zdeněk Ptačovský technik ČSSD ČSSD 2 195 11.36 získán
Jana Nováková OSVČ ČSSD ČSSD 2 151 11.14 nezískán
Jitka Weiermüllerová řed.Balet.studia při Mor.div. ČSSD ČSSD 2 145 11.11 nezískán
Filip Žáček student ČSSD ČSSD 2 135 11.05 získán
Rostislav Libíček spec.pedag., předseda OS ČSSD ČSSD 2 060 10.67 nezískán
Soňa Vodáková zástupce řed.stř.odb.školy ČSSD ČSSD 2 041 10.57 nezískán
František Minařík dopravní specialista ČSSD ČSSD 1 970 10.20 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Michael Fischer lékař ČSSD ČSSD 1 752 11.76 získán
Jaromír Czmero tajemník úřadu regionální rady ČSSD ČSSD 1 751 11.75 získán
Antonín Staněk vysokoškolský pedagog ČSSD ČSSD 1 704 11.44 získán
Gabriela Medveďová vysokoškolský pedagog ČSSD ČSSD 1 684 11.30 nezískán
Václav Hušek učitel ČSSD ČSSD 1 668 11.20 získán
Jarmila Břečková pedagog pro volný čas ČSSD ČSSD 1 611 10.81 nezískán
Stanislav Jirásek náměstek řed. Zdrav.záchr.sl. ČSSD ČSSD 1 607 10.79 nezískán
Danuše Boková důchodce ČSSD ČSSD 1 600 10.74 nezískán
Michal Šefčík automechanik ČSSD ČSSD 1 514 10.16 nezískán

Obvod č. 4

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Hana Kaštilová Tesařová náměstkyně primátora ČSSD ČSSD 1 557 11.89 získán
Miroslav Gajdůšek ved.odb.školství krajského úř. ČSSD ČSSD 1 511 11.54 získán
Eva Baslerová organizační pracovník ČSSD ČSSD 1 504 11.49 získán
Pavel Urbášek historik a archivář ČSSD ČSSD 1 503 11.48 nezískán
Rostislav Czmero náměstek ředitele ČSSD ČSSD 1 459 11.14 nezískán
Dušan Fürst strojní inženýr ČSSD ČSSD 1 414 10.80 nezískán
Radko Veverka důchodce ČSSD ČSSD 1 385 10.58 nezískán
Pavel Slezák marketingový pracovník ČSSD ČSSD 1 384 10.57 nezískán
Helena Koutná učitelka odb.předmětů ČSSD ČSSD 1 370 10.46 nezískán

Obvod č. 5

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Hana Labská tisková mluvčí ZOO Olomouc ČSSD ČSSD 1 711 12.13 nezískán
Svatopluk Ščudlík právník ČSSD ČSSD 1 693 12.01 získán
Vlasta Krosesková socioložka,ved.azylového domu ČSSD ČSSD 1 627 11.54 získán
Jiří Kropáč ekonom,manažer ČSSD ČSSD 1 627 11.54 získán
Ivona Fišerová administrativní pracovník ČSSD ČSSD 1 550 10.99 nezískán
Milan Novotný stavební technik ČSSD ČSSD 1 515 10.74 nezískán
Roman Dvorský právník ČSSD ČSSD 1 511 10.71 nezískán
Lukáš Studený obchodní zástupce ČSSD ČSSD 1 462 10.37 nezískán
Jan Bednář vedoucí oddělení ČSSD ČSSD 1 400 9.93 nezískán

Ostrava

Strana získala 21 mandát.
Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Petr Kajnar primátor ČSSD ČSSD 27 696 1.98 získán
Lumír Palyza starosta ČSSD ČSSD 26 185 1.87 získán
Eva Petrašková zdravotní sestra ČSSD ČSSD 26 064 1.86 získán
Pavel Planka systémový analytik ČSSD ČSSD 26 011 1.86 získán
Aleš Boháč technik, hasič ČSSD ČSSD 25 968 1.86 získán
Antonín Maštalíř starosta ČSSD ČSSD 25 894 1.85 získán
Simona Piperková ekonomická ředitelka ČSSD ČSSD 25 853 1.85 získán
Lenka Fojtíková pedagog ČSSD ČSSD 25 841 1.85 získán
Aleš Koutný ředitel ZŠ ČSSD ČSSD 25 804 1.84 získán
Jiří Srba zástupce ředitele ZŠ ČSSD ČSSD 25 784 1.84 získán
Miroslav Rojíček technolog ČSSD ČSSD 25 719 1.84 získán
Radim Lauko ekonom ČSSD ČSSD 25 711 1.84 získán
Monika Schromová zaměstnanec veřejné správy ČSSD ČSSD 25 704 1.84 získán
Petr Mihálik místostarosta ČSSD ČSSD 25 665 1.83 získán
Jiří Hrabina vedoucí technického provozu ČSSD ČSSD 25 646 1.83 získán
zobraz všechny osoby

Plzeň

Strana získala 14 mandátů.
Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Eva Herinková ved. kanc.náměst. hejtmankyPK ČSSD ČSSD 12 338 2.26 získán
Jiří Liška primář dětského oddělení ČSSD ČSSD 12 124 2.23 nezískán
Miroslav Brabec předseda kontrolního výboru ČSSD ČSSD 11 973 2.20 získán
Milan Chovanec náměstek hejtmanky PK ČSSD ČSSD 11 950 2.19 získán
Jiří Bis senátor P ČR ČSSD ČSSD 11 936 2.19 získán
Martin Zrzavecký předseda kontrolního výboru ČSSD ČSSD 11 929 2.19 získán
Petr Osvald zmocněnec primátora,CoR-Brusel ČSSD ČSSD 11 900 2.18 získán
Jaroslav Soutner lékař záchranné služby ČSSD ČSSD 11 831 2.17 nezískán
Petr Sova programátor-analytik ČSSD ČSSD 11 820 2.17 získán
Miloslav Šimák předseda kontrolního výboru ČSSD ČSSD 11 806 2.17 získán
Miroslav Štěrba starosta MO Plzeň 8 ČSSD ČSSD 11 795 2.16 získán
Michal Chalupný OSVČ ČSSD ČSSD 11 789 2.16 získán
Hana Maroušková asistentka náměst. hejtmanky ČSSD ČSSD 11 741 2.16 získán
Marta Dolejšová předsedkyně kontrol. výboru ČSSD ČSSD 11 731 2.15 získán
Zdeněk Trmota středoškolský učitel ČSSD ČSSD 11 721 2.15 nezískán
zobraz všechny osoby

Praha 10

Strana získala 10 mandátů.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Antonín Weinert ekonom, místostarosta ČSSD ČSSD 1 804 12.07 získán
Hana Nováková účetní poradce ČSSD ČSSD 1 718 11.50 získán
Jan Valenta právník ČSSD ČSSD 1 693 11.33 nezískán
Kateřina Peštová studentka ČSSD ČSSD 1 677 11.22 nezískán
Monika Vrtišková zdravotní sestra ČSSD ČSSD 1 670 11.18 nezískán
Petr Želízko podnikatel ČSSD ČSSD 1 648 11.03 nezískán
Rudolf Unger novinář ČSSD ČSSD 1 621 10.85 nezískán
Jaroslav Drahota důchodce ČSSD ČSSD 1 564 10.47 nezískán
Vratislav Černík poradce ČSSD ČSSD 1 540 10.31 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Radmila Kleslová právník ČSSD ČSSD 1 899 11.74 získán
Jiří Vaníček středoškolský profesor ČSSD ČSSD 1 876 11.59 získán
Zdeněk Kraft podnikatel ČSSD ČSSD 1 811 11.19 nezískán
Pavel Jurášek geodet ČSSD ČSSD 1 809 11.18 nezískán
Jitka Christovová marketing.special. ČSSD ČSSD 1 799 11.12 nezískán
Pavel Kotas podnikatel ČSSD ČSSD 1 773 10.96 nezískán
Ladislav Veselý učitel ČSSD ČSSD 1 749 10.81 nezískán
Nataša Nováková administrat.pracovnice ČSSD ČSSD 1 741 10.76 nezískán
Karel Hauzer student ČSSD ČSSD 1 716 10.61 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jiřina Vondráková ved. na Úřadu práce ČSSD ČSSD 1 687 11.64 získán
Vladimír Novák předseda výboru MČ ČSSD ČSSD 1 682 11.61 získán
Jana Kopačová ředitelka ZŠ ČSSD ČSSD 1 660 11.46 nezískán
Zuzana Lánská zdravotní laborantka ČSSD ČSSD 1 636 11.29 nezískán
Jiří Jaroš podnikatel ČSSD ČSSD 1 630 11.25 nezískán
Martin Kroupa student ČSSD ČSSD 1 585 10.94 nezískán
Miroslav Uhlíř hudební režisér ČSSD ČSSD 1 550 10.70 nezískán
Jiřina Faloutová účetní ČSSD ČSSD 1 547 10.68 nezískán
Marie Peštová laborantka ČSSD ČSSD 1 508 10.41 nezískán

Obvod č. 4

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Miroslav Svoboda ekonom ČSSD ČSSD 1 425 11.80 získán
Vanda Švecová studentka ČSSD ČSSD 1 382 11.44 získán
Vladimír Novák student ČSSD ČSSD 1 368 11.33 nezískán
Jiří Kužel soudní znalec ČSSD ČSSD 1 360 11.26 nezískán
Ludmila Zechovská administr. pracovnice ČSSD ČSSD 1 336 11.06 nezískán
Evžen Koval redaktor ČSSD ČSSD 1 316 10.90 nezískán
Jan Coufal důchodce ČSSD ČSSD 1 301 10.77 nezískán
Jaroslav Konrád mechanik ČSSD ČSSD 1 293 10.71 nezískán
Jana Drahotová důchodce ČSSD ČSSD 1 291 10.69 nezískán

Praha 10

Strana získala 10 mandátů.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Antonín Weinert ekonom, místostarosta ČSSD ČSSD 1 804 12.07 získán
Hana Nováková účetní poradce ČSSD ČSSD 1 718 11.50 získán
Jan Valenta právník ČSSD ČSSD 1 693 11.33 nezískán
Kateřina Peštová studentka ČSSD ČSSD 1 677 11.22 nezískán
Monika Vrtišková zdravotní sestra ČSSD ČSSD 1 670 11.18 nezískán
Petr Želízko podnikatel ČSSD ČSSD 1 648 11.03 nezískán
Rudolf Unger novinář ČSSD ČSSD 1 621 10.85 nezískán
Jaroslav Drahota důchodce ČSSD ČSSD 1 564 10.47 nezískán
Vratislav Černík poradce ČSSD ČSSD 1 540 10.31 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Radmila Kleslová právník ČSSD ČSSD 1 899 11.74 získán
Jiří Vaníček středoškolský profesor ČSSD ČSSD 1 876 11.59 získán
Zdeněk Kraft podnikatel ČSSD ČSSD 1 811 11.19 nezískán
Pavel Jurášek geodet ČSSD ČSSD 1 809 11.18 nezískán
Jitka Christovová marketing.special. ČSSD ČSSD 1 799 11.12 nezískán
Pavel Kotas podnikatel ČSSD ČSSD 1 773 10.96 nezískán
Ladislav Veselý učitel ČSSD ČSSD 1 749 10.81 nezískán
Nataša Nováková administrat.pracovnice ČSSD ČSSD 1 741 10.76 nezískán
Karel Hauzer student ČSSD ČSSD 1 716 10.61 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jiřina Vondráková ved. na Úřadu práce ČSSD ČSSD 1 687 11.64 získán
Vladimír Novák předseda výboru MČ ČSSD ČSSD 1 682 11.61 získán
Jana Kopačová ředitelka ZŠ ČSSD ČSSD 1 660 11.46 nezískán
Zuzana Lánská zdravotní laborantka ČSSD ČSSD 1 636 11.29 nezískán
Jiří Jaroš podnikatel ČSSD ČSSD 1 630 11.25 nezískán
Martin Kroupa student ČSSD ČSSD 1 585 10.94 nezískán
Miroslav Uhlíř hudební režisér ČSSD ČSSD 1 550 10.70 nezískán
Jiřina Faloutová účetní ČSSD ČSSD 1 547 10.68 nezískán
Marie Peštová laborantka ČSSD ČSSD 1 508 10.41 nezískán

Obvod č. 4

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Miroslav Svoboda ekonom ČSSD ČSSD 1 425 11.80 získán
Vanda Švecová studentka ČSSD ČSSD 1 382 11.44 získán
Vladimír Novák student ČSSD ČSSD 1 368 11.33 nezískán
Jiří Kužel soudní znalec ČSSD ČSSD 1 360 11.26 nezískán
Ludmila Zechovská administr. pracovnice ČSSD ČSSD 1 336 11.06 nezískán
Evžen Koval redaktor ČSSD ČSSD 1 316 10.90 nezískán
Jan Coufal důchodce ČSSD ČSSD 1 301 10.77 nezískán
Jaroslav Konrád mechanik ČSSD ČSSD 1 293 10.71 nezískán
Jana Drahotová důchodce ČSSD ČSSD 1 291 10.69 nezískán

Praha 3

Strana získala 9 mandátů.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Michal Kucián živnostník ČSSD ČSSD 1 042 11.69 získán
František Ruda odborný referent MPO ČSSD ČSSD 1 011 11.34 nezískán
Miroslava Oubrechtová projektová manažerka ČSSD ČSSD 1 010 11.33 získán
Martina Válová ekonomka ČSSD ČSSD 1 010 11.33 nezískán
Ondřej Škubna učitel ČSSD ČSSD 1 008 11.31 nezískán
Pavel Blažek publicista ČSSD ČSSD 1 003 11.25 nezískán
Josef Pospíšil VŠ pedagog ČSSD ČSSD 971 10.89 nezískán
Ivan Holeček živnostník, předseda char.org. ČSSD ČSSD 951 10.67 nezískán
Rida Ayari ekonom ČSSD ČSSD 905 10.15 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Irena Ropková právnička ČSSD ČSSD 835 11.75 získán
Jan Holub ekonom ČSSD ČSSD 814 11.46 získán
Petr Šusta živnostník, pekař ČSSD ČSSD 808 11.37 nezískán
Ivo Ludvík podnikatel ČSSD ČSSD 792 11.15 nezískán
Anna Ptáčková zástupce vedoucí ČSSD ČSSD 787 11.08 nezískán
Milan Ebr podnikatel ČSSD ČSSD 779 10.96 nezískán
Dimitrij Kadrnožka malíř ČSSD ČSSD 776 10.92 nezískán
Miroslav Hluchý podnikatel ČSSD ČSSD 766 10.78 nezískán
Miloslav Malanik ekonom ČSSD ČSSD 745 10.49 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Miroslav Poche ekonom, politolog ČSSD ČSSD 837 11.56 získán
Robin Tampa finanční auditor ČSSD ČSSD 835 11.53 nezískán
Zdeněk Zábojník ekonom ČSSD ČSSD 820 11.33 nezískán
Albena Atanasova porodní asistentka ČSSD ČSSD 814 11.24 nezískán
Jiří Foltýn učitel ČSSD ČSSD 801 11.06 nezískán
Simona Fialová studentka ČSSD ČSSD 795 10.98 nezískán
Petr Vejmelka IT manager ČSSD ČSSD 791 10.92 nezískán
David Gregor osobní bankéř ČSSD ČSSD 790 10.91 nezískán
Roman Topinka mistr údržby ČSSD ČSSD 754 10.41 nezískán

Obvod č. 4

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Bohuslav Nigrin projektant ČSSD ČSSD 1 231 12.11 získán
Kvetoslava Žigmundová konzultant, informační spec. ČSSD ČSSD 1 198 11.78 nezískán
Milan Horvát řidič autobusu MHD ČSSD ČSSD 1 167 11.48 získán
Eva Kaprasová hydrogeolog ČSSD ČSSD 1 137 11.18 nezískán
Ilona Zárubová personalista ČSSD ČSSD 1 128 11.09 nezískán
Eduard Kopáček student ČSSD ČSSD 1 105 10.87 nezískán
Jaroslav Kánský ekonom ČSSD ČSSD 1 102 10.84 nezískán
Pavel Rys údržbář ČSSD ČSSD 1 079 10.61 nezískán
Josef Havelka strojní technik ČSSD ČSSD 1 016 9.99 nezískán

Praha 3

Strana získala 9 mandátů.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Michal Kucián živnostník ČSSD ČSSD 1 042 11.69 získán
František Ruda odborný referent MPO ČSSD ČSSD 1 011 11.34 nezískán
Miroslava Oubrechtová projektová manažerka ČSSD ČSSD 1 010 11.33 získán
Martina Válová ekonomka ČSSD ČSSD 1 010 11.33 nezískán
Ondřej Škubna učitel ČSSD ČSSD 1 008 11.31 nezískán
Pavel Blažek publicista ČSSD ČSSD 1 003 11.25 nezískán
Josef Pospíšil VŠ pedagog ČSSD ČSSD 971 10.89 nezískán
Ivan Holeček živnostník, předseda char.org. ČSSD ČSSD 951 10.67 nezískán
Rida Ayari ekonom ČSSD ČSSD 905 10.15 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Irena Ropková právnička ČSSD ČSSD 835 11.75 získán
Jan Holub ekonom ČSSD ČSSD 814 11.46 získán
Petr Šusta živnostník, pekař ČSSD ČSSD 808 11.37 nezískán
Ivo Ludvík podnikatel ČSSD ČSSD 792 11.15 nezískán
Anna Ptáčková zástupce vedoucí ČSSD ČSSD 787 11.08 nezískán
Milan Ebr podnikatel ČSSD ČSSD 779 10.96 nezískán
Dimitrij Kadrnožka malíř ČSSD ČSSD 776 10.92 nezískán
Miroslav Hluchý podnikatel ČSSD ČSSD 766 10.78 nezískán
Miloslav Malanik ekonom ČSSD ČSSD 745 10.49 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Miroslav Poche ekonom, politolog ČSSD ČSSD 837 11.56 získán
Robin Tampa finanční auditor ČSSD ČSSD 835 11.53 nezískán
Zdeněk Zábojník ekonom ČSSD ČSSD 820 11.33 nezískán
Albena Atanasova porodní asistentka ČSSD ČSSD 814 11.24 nezískán
Jiří Foltýn učitel ČSSD ČSSD 801 11.06 nezískán
Simona Fialová studentka ČSSD ČSSD 795 10.98 nezískán
Petr Vejmelka IT manager ČSSD ČSSD 791 10.92 nezískán
David Gregor osobní bankéř ČSSD ČSSD 790 10.91 nezískán
Roman Topinka mistr údržby ČSSD ČSSD 754 10.41 nezískán

Obvod č. 4

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Bohuslav Nigrin projektant ČSSD ČSSD 1 231 12.11 získán
Kvetoslava Žigmundová konzultant, informační spec. ČSSD ČSSD 1 198 11.78 nezískán
Milan Horvát řidič autobusu MHD ČSSD ČSSD 1 167 11.48 získán
Eva Kaprasová hydrogeolog ČSSD ČSSD 1 137 11.18 nezískán
Ilona Zárubová personalista ČSSD ČSSD 1 128 11.09 nezískán
Eduard Kopáček student ČSSD ČSSD 1 105 10.87 nezískán
Jaroslav Kánský ekonom ČSSD ČSSD 1 102 10.84 nezískán
Pavel Rys údržbář ČSSD ČSSD 1 079 10.61 nezískán
Josef Havelka strojní technik ČSSD ČSSD 1 016 9.99 nezískán

Praha 4

Strana získala 12 mandátů.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jiří Bodenlos koordinační pracovník ČSSD ČSSD 1 571 11.61 získán
Hana Linhartová na mateřské dovolené ČSSD ČSSD 1 546 11.43 nezískán
Radek Juriš projektový manažer ČSSD ČSSD 1 544 11.41 získán
Ladislav Šlapanský technický pracovník ČSSD ČSSD 1 525 11.27 nezískán
Ilona Felgrová baletní pedagog ČSSD ČSSD 1 510 11.16 nezískán
Jaroslav Martinek kontrolor ministerstva vnitra ČSSD ČSSD 1 496 11.06 nezískán
Jan Rychtařík student ČSSD ČSSD 1 477 10.92 nezískán
Petr Novák bezpečnostní ředitel ČSSD ČSSD 1 448 10.70 nezískán
Hana Jestřábová speciální pedagog ČSSD ČSSD 1 405 10.39 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Petr Horálek editor ČSSD ČSSD 1 684 11.63 získán
Miloš Hájek ředitel sociálních služeb ČSSD ČSSD 1 684 11.63 získán
Petr Benda stavební inženýr ČSSD ČSSD 1 660 11.47 nezískán
Karel Jirát průvodce ČSSD ČSSD 1 653 11.42 nezískán
Zdeněk Uhlíř ekonom ČSSD ČSSD 1 599 11.04 nezískán
František Tocháček důchodce ČSSD ČSSD 1 565 10.81 nezískán
Ladislav Šulek řidič ČSSD ČSSD 1 564 10.80 nezískán
Karel Lněnička důchodce ČSSD ČSSD 1 537 10.62 nezískán
Jáchym Boháč prodavač ČSSD ČSSD 1 525 10.53 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Drahoslava Krejčová jednatelka společnosti ČSSD ČSSD 1 773 11.34 získán
Renata Bednářová obchodní manažer ČSSD ČSSD 1 764 11.28 nezískán
Jan Kolda dopravní technik ČSSD ČSSD 1 763 11.28 získán
Vít Pleskot finanční poradce ČSSD ČSSD 1 756 11.23 nezískán
Tomáš Blažek podnikatel ČSSD ČSSD 1 755 11.22 nezískán
Jiří Soukup technik informační technologie ČSSD ČSSD 1 726 11.04 nezískán
Michal Daněk nákupčí ČSSD ČSSD 1 720 11.00 nezískán
Alena Kadlecová pečovatelka ČSSD ČSSD 1 696 10.85 nezískán
Hynek Voldřich důchodce ČSSD ČSSD 1 676 10.72 nezískán

Obvod č. 4

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jan Choděra právník ČSSD ČSSD 1 790 11.64 získán
Karel Ptáčník ekonom ČSSD ČSSD 1 781 11.58 získán
Petr Pravda student politologie ČSSD ČSSD 1 747 11.36 nezískán
Michal Macourek interní audit ČSSD ČSSD 1 731 11.26 nezískán
Karel Šplíchal řidič ČSSD ČSSD 1 713 11.14 nezískán
Adel Semlali student ČSSD ČSSD 1 681 10.93 nezískán
Jan Šimáček řidič ČSSD ČSSD 1 656 10.77 nezískán
Tomáš Petříček student ČSSD ČSSD 1 636 10.64 nezískán
Milan Vejvoda důchodce ČSSD ČSSD 1 634 10.63 nezískán

Obvod č. 5

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Karel Šplíchal historik ČSSD ČSSD 1 662 11.60 získán
Kristýna Johanesová ekonom ČSSD ČSSD 1 642 11.46 nezískán
František Kadleček živnostník ČSSD ČSSD 1 634 11.40 získán
Květuše Špuláková právnička ČSSD ČSSD 1 610 11.24 nezískán
Pavel Traub student ČSSD ČSSD 1 598 11.15 nezískán
Karel Beneš vedoucí ekonomického oddělení ČSSD ČSSD 1 585 11.06 nezískán
Vladimír Koula právník ČSSD ČSSD 1 579 11.02 nezískán
Josef Boška fyzik ČSSD ČSSD 1 565 10.92 nezískán
Miroslav Hustoles programátor ČSSD ČSSD 1 448 10.10 nezískán

Praha 4

Strana získala 12 mandátů.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jiří Bodenlos koordinační pracovník ČSSD ČSSD 1 571 11.61 získán
Hana Linhartová na mateřské dovolené ČSSD ČSSD 1 546 11.43 nezískán
Radek Juriš projektový manažer ČSSD ČSSD 1 544 11.41 získán
Ladislav Šlapanský technický pracovník ČSSD ČSSD 1 525 11.27 nezískán
Ilona Felgrová baletní pedagog ČSSD ČSSD 1 510 11.16 nezískán
Jaroslav Martinek kontrolor ministerstva vnitra ČSSD ČSSD 1 496 11.06 nezískán
Jan Rychtařík student ČSSD ČSSD 1 477 10.92 nezískán
Petr Novák bezpečnostní ředitel ČSSD ČSSD 1 448 10.70 nezískán
Hana Jestřábová speciální pedagog ČSSD ČSSD 1 405 10.39 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Petr Horálek editor ČSSD ČSSD 1 684 11.63 získán
Miloš Hájek ředitel sociálních služeb ČSSD ČSSD 1 684 11.63 získán
Petr Benda stavební inženýr ČSSD ČSSD 1 660 11.47 nezískán
Karel Jirát průvodce ČSSD ČSSD 1 653 11.42 nezískán
Zdeněk Uhlíř ekonom ČSSD ČSSD 1 599 11.04 nezískán
František Tocháček důchodce ČSSD ČSSD 1 565 10.81 nezískán
Ladislav Šulek řidič ČSSD ČSSD 1 564 10.80 nezískán
Karel Lněnička důchodce ČSSD ČSSD 1 537 10.62 nezískán
Jáchym Boháč prodavač ČSSD ČSSD 1 525 10.53 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Drahoslava Krejčová jednatelka společnosti ČSSD ČSSD 1 773 11.34 získán
Renata Bednářová obchodní manažer ČSSD ČSSD 1 764 11.28 nezískán
Jan Kolda dopravní technik ČSSD ČSSD 1 763 11.28 získán
Vít Pleskot finanční poradce ČSSD ČSSD 1 756 11.23 nezískán
Tomáš Blažek podnikatel ČSSD ČSSD 1 755 11.22 nezískán
Jiří Soukup technik informační technologie ČSSD ČSSD 1 726 11.04 nezískán
Michal Daněk nákupčí ČSSD ČSSD 1 720 11.00 nezískán
Alena Kadlecová pečovatelka ČSSD ČSSD 1 696 10.85 nezískán
Hynek Voldřich důchodce ČSSD ČSSD 1 676 10.72 nezískán

Obvod č. 4

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jan Choděra právník ČSSD ČSSD 1 790 11.64 získán
Karel Ptáčník ekonom ČSSD ČSSD 1 781 11.58 získán
Petr Pravda student politologie ČSSD ČSSD 1 747 11.36 nezískán
Michal Macourek interní audit ČSSD ČSSD 1 731 11.26 nezískán
Karel Šplíchal řidič ČSSD ČSSD 1 713 11.14 nezískán
Adel Semlali student ČSSD ČSSD 1 681 10.93 nezískán
Jan Šimáček řidič ČSSD ČSSD 1 656 10.77 nezískán
Tomáš Petříček student ČSSD ČSSD 1 636 10.64 nezískán
Milan Vejvoda důchodce ČSSD ČSSD 1 634 10.63 nezískán

Obvod č. 5

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Karel Šplíchal historik ČSSD ČSSD 1 662 11.60 získán
Kristýna Johanesová ekonom ČSSD ČSSD 1 642 11.46 nezískán
František Kadleček živnostník ČSSD ČSSD 1 634 11.40 získán
Květuše Špuláková právnička ČSSD ČSSD 1 610 11.24 nezískán
Pavel Traub student ČSSD ČSSD 1 598 11.15 nezískán
Karel Beneš vedoucí ekonomického oddělení ČSSD ČSSD 1 585 11.06 nezískán
Vladimír Koula právník ČSSD ČSSD 1 579 11.02 nezískán
Josef Boška fyzik ČSSD ČSSD 1 565 10.92 nezískán
Miroslav Hustoles programátor ČSSD ČSSD 1 448 10.10 nezískán

Praha 5

Strana získala 9 mandátů.
Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Petra Šáchová farářka církve ČS husitské ČSSD ČSSD 4 571 2.36 získán
Michal Šesták manažer, místostarosta MČ P5 ČSSD ČSSD 4 504 2.32 získán
Petr Lachnit advokát ČSSD ČSSD 4 455 2.30 získán
Vlasta Váchová ekonomka, předsedkyně soc.výb. ČSSD ČSSD 4 431 2.29 získán
Jana Mrázková vedoucí provozu ČSSD ČSSD 4 393 2.27 získán
Gabriela Kalábková ekonomka ČSSD ČSSD 4 392 2.27 nezískán
Angel Marinov lékař ČSSD ČSSD 4 387 2.26 získán
Bedřich Šesták vysokoškolský pedagog ČSSD ČSSD 4 387 2.26 nezískán
Jaroslav Nedvěd produkční ČSSD ČSSD 4 381 2.26 získán
Bohumil Dvořák úředník státní správy ČSSD ČSSD 4 373 2.26 získán
Miloslav Mrštík marketingový manažer ČSSD ČSSD 4 355 2.25 získán
Michal Novák technik ČSSD ČSSD 4 353 2.25 nezískán
Martin Ptáček technik ČSSD ČSSD 4 353 2.25 nezískán
Josef Palán vysokoškolský pedagog ČSSD ČSSD 4 345 2.24 nezískán
Petr Lejnar manažer ČSSD ČSSD 4 338 2.24 nezískán
zobraz všechny osoby

Praha 6

Strana získala 8 mandátů.
Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jaroslava Trnková před. kom. strat. rozv. RMČ P6 ČSSD ČSSD 6 282 2.36 získán
Miloš Balabán vědecký pracovník ČSSD ČSSD 6 186 2.32 získán
Štěpán Stupčuk právník ČSSD ČSSD 6 176 2.32 získán
René Pekárek předseda KV ZMČ Praha 6 ČSSD ČSSD 6 147 2.31 získán
Michael Trnka vodohospodářský inženýr ČSSD ČSSD 6 119 2.30 nezískán
Petr Dolínek šéfredaktor Pražských listů ČSSD ČSSD 6 087 2.29 získán
Petr Pavlík vysokoškolský pedagog ČSSD ČSSD 6 085 2.28 nezískán
Petr Novák právník ČSSD ČSSD 6 078 2.28 nezískán
Jan Šafr strojní inženýr ČSSD ČSSD 6 051 2.27 získán
Jakub Štědroň státní úředník ČSSD ČSSD 6 031 2.26 získán
Kateřina Jíchová Šnajdau... ekonomka ČSSD ČSSD 6 028 2.26 nezískán
Lucie Válová vysokoškolská pedagožka ČSSD ČSSD 6 027 2.26 nezískán
Václav Klusák ekonom ČSSD ČSSD 6 007 2.26 nezískán
Jana Barochová pedagogický pracovník ČSSD ČSSD 5 989 2.25 získán
Helena Zábrodská ekonomka ČSSD ČSSD 5 979 2.24 nezískán
zobraz všechny osoby

Praha 8

Strana získala 15 mandátů.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Milan Hejkrlík ekonom ČSSD ČSSD 1 702 7.04 získán
Daniel Rödig předseda Finanč. výboru MČ 8 ČSSD ČSSD 1 680 6.95 získán
Květa Lepsâtre ekonomka na mateřské ČSSD ČSSD 1 654 6.84 získán
Milan Bartoloměj ved.odd. Administrace projektu ČSSD ČSSD 1 652 6.83 nezískán
Ludvík Adámek OSVČ ČSSD ČSSD 1 640 6.78 nezískán
Kateřina Kubešová asistentka ČSSD ČSSD 1 635 6.76 nezískán
Jiří Vogel vědecký pracovník ČSSD ČSSD 1 623 6.71 nezískán
Pavel Talíř provozní technik ČSSD ČSSD 1 597 6.61 nezískán
Roman Minařík poštovní doručovatel ČSSD ČSSD 1 593 6.59 nezískán
Jaroslav Mazánek strojní konstruktér ČSSD ČSSD 1 588 6.57 nezískán
Jaromír Šída důchodce ČSSD ČSSD 1 584 6.55 nezískán
Libuše Baťková účetní ČSSD ČSSD 1 578 6.53 nezískán
Bohumil Hajný technik ČSSD ČSSD 1 559 6.45 nezískán
Miloslav Martinů strojní inženýr ČSSD ČSSD 1 553 6.42 nezískán
Lukáš Adámek marketingový manažer ČSSD ČSSD 1 516 6.27 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Roman Petrus předseda kontrolního výboru MČ ČSSD ČSSD 2 560 7.07 získán
Radim Zátopek speciální pedagog ČSSD ČSSD 2 520 6.95 získán
Lenka Majerová středoškolská učitelka ČSSD ČSSD 2 506 6.92 získán
Tomáš Novotný ředitel úřadu regionální rady ČSSD ČSSD 2 504 6.91 získán
Tomáš Bohata strážník Městské policie Praha ČSSD ČSSD 2 476 6.83 nezískán
Rostislav Mach jaderný fyzik ČSSD ČSSD 2 461 6.79 nezískán
Eva Rudová finanční poradce ČSSD ČSSD 2 445 6.75 nezískán
Jiří Možkovský strážník Městské police Praha ČSSD ČSSD 2 415 6.66 nezískán
Rudolf Sailer konstruktér ČSSD ČSSD 2 403 6.63 nezískán
Daniela Kozlíková personální konzultantka ČSSD ČSSD 2 383 6.58 nezískán
Jan Dedecius důchodce ČSSD ČSSD 2 343 6.47 nezískán
Oldřich Pospíšil mez. inspektor OSN a OBSE ČSSD ČSSD 2 338 6.45 nezískán
Petr Pokorný fotograf ČSSD ČSSD 2 318 6.40 nezískán
David Kettner reklamní specialista ČSSD ČSSD 2 298 6.34 nezískán
Jakub Zeman podnikatel v dopravě a obchodu ČSSD ČSSD 2 239 6.18 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jiřina Slavíková středoškolská učitelka ČSSD ČSSD 2 454 7.02 získán
Jana Štollová projektová manažerka ČSSD ČSSD 2 399 6.86 získán
Jan Vašek tajemník ČSSD Praha 8 ČSSD ČSSD 2 386 6.83 získán
Vladimír Remeš finanční kontrolor ČSSD ČSSD 2 383 6.82 nezískán
Petr Kilian specialista dopravy ČSSD ČSSD 2 380 6.81 nezískán
Zdeněk Ševčík podnikatel ve stavebnictví ČSSD ČSSD 2 375 6.79 získán
Ondřej Kriner hydrogeolog ČSSD ČSSD 2 365 6.77 nezískán
Václav Janeček námořní důstojník 1.třídy ČSSD ČSSD 2 344 6.71 nezískán
Alexandr KŘÍŽEK manažer ČSSD ČSSD 2 326 6.65 nezískán
Martin Dluhoš IT konzultant ČSSD ČSSD 2 316 6.63 nezískán
Jaromír Grygera obchodní a marketing. zástupce ČSSD ČSSD 2 312 6.61 nezískán
Josef HUSÁK podnikatel v cestovním ruchu ČSSD ČSSD 2 258 6.46 nezískán
František Matyáš projektant územního plánování ČSSD ČSSD 2 256 6.45 nezískán
Milan Purnoch inženýr chemie ČSSD ČSSD 2 209 6.32 nezískán
Věra Barcuchová asistentka ČSSD ČSSD 2 167 6.20 nezískán

Praha 8

Strana získala 15 mandátů.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Milan Hejkrlík ekonom ČSSD ČSSD 1 702 7.04 získán
Daniel Rödig předseda Finanč. výboru MČ 8 ČSSD ČSSD 1 680 6.95 získán
Květa Lepsâtre ekonomka na mateřské ČSSD ČSSD 1 654 6.84 získán
Milan Bartoloměj ved.odd. Administrace projektu ČSSD ČSSD 1 652 6.83 nezískán
Ludvík Adámek OSVČ ČSSD ČSSD 1 640 6.78 nezískán
Kateřina Kubešová asistentka ČSSD ČSSD 1 635 6.76 nezískán
Jiří Vogel vědecký pracovník ČSSD ČSSD 1 623 6.71 nezískán
Pavel Talíř provozní technik ČSSD ČSSD 1 597 6.61 nezískán
Roman Minařík poštovní doručovatel ČSSD ČSSD 1 593 6.59 nezískán
Jaroslav Mazánek strojní konstruktér ČSSD ČSSD 1 588 6.57 nezískán
Jaromír Šída důchodce ČSSD ČSSD 1 584 6.55 nezískán
Libuše Baťková účetní ČSSD ČSSD 1 578 6.53 nezískán
Bohumil Hajný technik ČSSD ČSSD 1 559 6.45 nezískán
Miloslav Martinů strojní inženýr ČSSD ČSSD 1 553 6.42 nezískán
Lukáš Adámek marketingový manažer ČSSD ČSSD 1 516 6.27 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Roman Petrus předseda kontrolního výboru MČ ČSSD ČSSD 2 560 7.07 získán
Radim Zátopek speciální pedagog ČSSD ČSSD 2 520 6.95 získán
Lenka Majerová středoškolská učitelka ČSSD ČSSD 2 506 6.92 získán
Tomáš Novotný ředitel úřadu regionální rady ČSSD ČSSD 2 504 6.91 získán
Tomáš Bohata strážník Městské policie Praha ČSSD ČSSD 2 476 6.83 nezískán
Rostislav Mach jaderný fyzik ČSSD ČSSD 2 461 6.79 nezískán
Eva Rudová finanční poradce ČSSD ČSSD 2 445 6.75 nezískán
Jiří Možkovský strážník Městské police Praha ČSSD ČSSD 2 415 6.66 nezískán
Rudolf Sailer konstruktér ČSSD ČSSD 2 403 6.63 nezískán
Daniela Kozlíková personální konzultantka ČSSD ČSSD 2 383 6.58 nezískán
Jan Dedecius důchodce ČSSD ČSSD 2 343 6.47 nezískán
Oldřich Pospíšil mez. inspektor OSN a OBSE ČSSD ČSSD 2 338 6.45 nezískán
Petr Pokorný fotograf ČSSD ČSSD 2 318 6.40 nezískán
David Kettner reklamní specialista ČSSD ČSSD 2 298 6.34 nezískán
Jakub Zeman podnikatel v dopravě a obchodu ČSSD ČSSD 2 239 6.18 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jiřina Slavíková středoškolská učitelka ČSSD ČSSD 2 454 7.02 získán
Jana Štollová projektová manažerka ČSSD ČSSD 2 399 6.86 získán
Jan Vašek tajemník ČSSD Praha 8 ČSSD ČSSD 2 386 6.83 získán
Vladimír Remeš finanční kontrolor ČSSD ČSSD 2 383 6.82 nezískán
Petr Kilian specialista dopravy ČSSD ČSSD 2 380 6.81 nezískán
Zdeněk Ševčík podnikatel ve stavebnictví ČSSD ČSSD 2 375 6.79 získán
Ondřej Kriner hydrogeolog ČSSD ČSSD 2 365 6.77 nezískán
Václav Janeček námořní důstojník 1.třídy ČSSD ČSSD 2 344 6.71 nezískán
Alexandr KŘÍŽEK manažer ČSSD ČSSD 2 326 6.65 nezískán
Martin Dluhoš IT konzultant ČSSD ČSSD 2 316 6.63 nezískán
Jaromír Grygera obchodní a marketing. zástupce ČSSD ČSSD 2 312 6.61 nezískán
Josef HUSÁK podnikatel v cestovním ruchu ČSSD ČSSD 2 258 6.46 nezískán
František Matyáš projektant územního plánování ČSSD ČSSD 2 256 6.45 nezískán
Milan Purnoch inženýr chemie ČSSD ČSSD 2 209 6.32 nezískán
Věra Barcuchová asistentka ČSSD ČSSD 2 167 6.20 nezískán

Praha hl.m.

Strana získala 16 mandátů.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jiří Dienstbier advokát ČSSD ČSSD 11 035 12.76 získán
Daniel Hodek zástupce starosty MČ Praha 1 ČSSD ČSSD 9 759 11.28 získán
Lucie Válová referentka Metropol.univerzity ČSSD ČSSD 9 755 11.28 nezískán
Pavol Škrak předseda Sociál.výb.ZMČ P-1 ČSSD ČSSD 9 585 11.08 nezískán
René Pekárek předseda Kontrol.výb.ZMČ P-6 ČSSD ČSSD 9 574 11.07 nezískán
Šárka Táborská právník ve státní správě ČSSD ČSSD 9 492 10.98 nezískán
Ivan Solil advokát ČSSD ČSSD 9 336 10.79 nezískán
Marie Vaicová ekonomka zahraničního obchodu ČSSD ČSSD 9 168 10.60 nezískán
Pavel Šílený student ČSSD ČSSD 8 744 10.11 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Miloslav Ludvík ředitel FN Motol ČSSD ČSSD 8 565 11.80 získán
Soňa Hasenkopfová pedagog, přirodovědec ČSSD ČSSD 8 299 11.43 nezískán
Bedřich Šesták VŠ pedagog ČSSD ČSSD 8 242 11.35 nezískán
Lenka Teska Arnoštová advokát, VŠ pedagog ČSSD ČSSD 8 230 11.34 získán
Emil Voráček vědecký pracovník, VŠ pedagog ČSSD ČSSD 8 048 11.09 nezískán
Jan Kudrna VŠ učitel na Práv. fak. UK ČSSD ČSSD 7 946 10.94 nezískán
Lucie Inmanová konzultant SAP ČSSD ČSSD 7 851 10.81 nezískán
Luboš Olejár prezident Svazu pacientů ČR ČSSD ČSSD 7 723 10.64 nezískán
Milena Al-Madhagiová pedagog ČSSD ČSSD 7 665 10.56 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Lukáš Kaucký historik ČSSD ČSSD 11 821 11.45 získán
Dagmar Kuželová právník ČSSD ČSSD 11 763 11.39 nezískán
František Adámek Předseda kontrol.výb.ZMČ P-12 ČSSD ČSSD 11 720 11.35 získán
Jiří Bodenlos koordinační pracovník ČSSD ČSSD 11 562 11.20 nezískán
Jan Marhoul předseda finanč.výb.ZMČ P-12 ČSSD ČSSD 11 475 11.11 nezískán
František Kadleček stavební technik ČSSD ČSSD 11 396 11.04 nezískán
Marek Dluhoš pedagog ČSSD ČSSD 11 362 11.00 nezískán
Petr IBL vysokoškolský pedagog ČSSD ČSSD 11 315 10.96 nezískán
Jan Kolda dopravní technik ČSSD ČSSD 10 797 10.46 nezískán

Obvod č. 4

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Petr Hulinský předseda Fin.výb.Zast.hl.m.P. ČSSD ČSSD 11 410 11.62 získán
Eva Prošková odb.asistentka VŠ,právnička ČSSD ČSSD 11 291 11.49 nezískán
Roman Petrus předseda Kontr.výb.ZMČ P8 ČSSD ČSSD 11 168 11.37 získán
Ondřej Miffek specialista na fondy EU ČSSD ČSSD 11 145 11.35 nezískán
Tomáš Zahradnický vysokoškolský pedagog na ČVUT ČSSD ČSSD 11 066 11.27 nezískán
Blanka Klimešová státní zaměstnanec ČSSD ČSSD 10 816 11.01 nezískán
Daniel Rődig předseda Finanč.výb.ZMČ P8 ČSSD ČSSD 10 640 10.83 nezískán
Daniel Štěpán podnikatel - kancelář.technika ČSSD ČSSD 10 516 10.71 nezískán
Karel Šašek manažer ČSSD ČSSD 10 132 10.31 nezískán

Obvod č. 5

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Michaela Marksová předsedkyně nezisk. organizace ČSSD ČSSD 10 088 11.44 nezískán
Lukáš Plachý ekonom ČSSD ČSSD 10 010 11.35 získán
Miroslav Poche předseda Výboru infrastr. ZHMP ČSSD ČSSD 9 922 11.25 získán
Irena Ondráčková zást. řed. MHMP pro obl. škol. ČSSD ČSSD 9 877 11.20 nezískán
Jan Pech pedagog - Jedlič. ústav ČSSD ČSSD 9 863 11.19 nezískán
Robin Tampa finanční auditor ČSSD ČSSD 9 843 11.16 nezískán
Kvetoslava Žigmundová informační specialistka ČSSD ČSSD 9 605 10.89 nezískán
Michal Sojka lékař ČSSD ČSSD 9 573 10.86 nezískán
Martin Vojáček ekonom ČSSD ČSSD 9 355 10.61 nezískán

Obvod č. 6

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Antonín Weinert ekonom, zást. star. MČ Pha 10 ČSSD ČSSD 10 003 11.70 získán
Hana Nováková účetní poradkyně ČSSD ČSSD 9 745 11.40 nezískán
Jan Slezák podnikatel ČSSD ČSSD 9 661 11.30 získán
Michaela Blahutová asistentka před. výb. ZHMP ČSSD ČSSD 9 581 11.21 nezískán
Vilém Čáp student VŠE ČSSD ČSSD 9 509 11.12 nezískán
Petr Želízko podnikatel ČSSD ČSSD 9 434 11.04 nezískán
Irena Hušinová pedagog, psycholog ČSSD ČSSD 9 277 10.85 nezískán
Kateřina Peštová studentka ČSSD ČSSD 9 237 10.81 nezískán
Lubomír Vůjtěch revizní technik ČSSD ČSSD 8 991 10.52 nezískán

Obvod č. 7

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Oleg Rybnikář předseda VSZP ZMČ P-11 ČSSD ČSSD 9 322 11.47 nezískán
Karel Březina ekonom ČSSD ČSSD 9 236 11.37 získán
Jaroslava Adámková zástupce staros.MČ Pha-Libuš ČSSD ČSSD 9 212 11.34 nezískán
Petr Dolínek šéfredaktor Pražských listů ČSSD ČSSD 9 143 11.25 získán
Ladislav Kárský ved.odd.Centra sportu MV ČSSD ČSSD 9 012 11.09 nezískán
Lubomír Habrnál pracovník advok.kanceláře ČSSD ČSSD 8 978 11.05 nezískán
Eva Zikmundová podnikatelka ČSSD ČSSD 8 836 10.87 nezískán
Josef Belaník podnikatel-architekt.modely ČSSD ČSSD 8 750 10.77 nezískán
Jana Trková lékařka ČSSD ČSSD 8 734 10.75 nezískán

Praha hl.m.

Strana získala 16 mandátů.

Obvod č. 1

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Jiří Dienstbier advokát ČSSD ČSSD 11 035 12.76 získán
Daniel Hodek zástupce starosty MČ Praha 1 ČSSD ČSSD 9 759 11.28 získán
Lucie Válová referentka Metropol.univerzity ČSSD ČSSD 9 755 11.28 nezískán
Pavol Škrak předseda Sociál.výb.ZMČ P-1 ČSSD ČSSD 9 585 11.08 nezískán
René Pekárek předseda Kontrol.výb.ZMČ P-6 ČSSD ČSSD 9 574 11.07 nezískán
Šárka Táborská právník ve státní správě ČSSD ČSSD 9 492 10.98 nezískán
Ivan Solil advokát ČSSD ČSSD 9 336 10.79 nezískán
Marie Vaicová ekonomka zahraničního obchodu ČSSD ČSSD 9 168 10.60 nezískán
Pavel Šílený student ČSSD ČSSD 8 744 10.11 nezískán

Obvod č. 2

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Miloslav Ludvík ředitel FN Motol ČSSD ČSSD 8 565 11.80 získán
Soňa Hasenkopfová pedagog, přirodovědec ČSSD ČSSD 8 299 11.43 nezískán
Bedřich Šesták VŠ pedagog ČSSD ČSSD 8 242 11.35 nezískán
Lenka Teska Arnoštová advokát, VŠ pedagog ČSSD ČSSD 8 230 11.34 získán
Emil Voráček vědecký pracovník, VŠ pedagog ČSSD ČSSD 8 048 11.09 nezískán
Jan Kudrna VŠ učitel na Práv. fak. UK ČSSD ČSSD 7 946 10.94 nezískán
Lucie Inmanová konzultant SAP ČSSD ČSSD 7 851 10.81 nezískán
Luboš Olejár prezident Svazu pacientů ČR ČSSD ČSSD 7 723 10.64 nezískán
Milena Al-Madhagiová pedagog ČSSD ČSSD 7 665 10.56 nezískán

Obvod č. 3

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Lukáš Kaucký historik ČSSD ČSSD 11 821 11.45 získán
Dagmar Kuželová právník ČSSD ČSSD 11 763 11.39 nezískán
František Adámek Předseda kontrol.výb.ZMČ P-12 ČSSD ČSSD 11 720 11.35 získán
Jiří Bodenlos koordinační pracovník ČSSD ČSSD 11 562 11.20 nezískán
Jan Marhoul předseda finanč.výb.ZMČ P-12 ČSSD ČSSD 11 475 11.11 nezískán
František Kadleček stavební technik ČSSD ČSSD 11 396 11.04 nezískán
Marek Dluhoš pedagog ČSSD ČSSD 11 362 11.00 nezískán
Petr IBL vysokoškolský pedagog ČSSD ČSSD 11 315 10.96 nezískán
Jan Kolda dopravní technik ČSSD ČSSD 10 797 10.46 nezískán

Obvod č. 4

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Petr Hulinský předseda Fin.výb.Zast.hl.m.P. ČSSD ČSSD 11 410 11.62 získán
Eva Prošková odb.asistentka VŠ,právnička ČSSD ČSSD 11 291 11.49 nezískán
Roman Petrus předseda Kontr.výb.ZMČ P8 ČSSD ČSSD 11 168 11.37 získán
Ondřej Miffek specialista na fondy EU ČSSD ČSSD 11 145 11.35 nezískán
Tomáš Zahradnický vysokoškolský pedagog na ČVUT ČSSD ČSSD 11 066 11.27 nezískán
Blanka Klimešová státní zaměstnanec ČSSD ČSSD 10 816 11.01 nezískán
Daniel Rődig předseda Finanč.výb.ZMČ P8 ČSSD ČSSD 10 640 10.83 nezískán
Daniel Štěpán podnikatel - kancelář.technika ČSSD ČSSD 10 516 10.71 nezískán
Karel Šašek manažer ČSSD ČSSD 10 132 10.31 nezískán

Obvod č. 5

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Michaela Marksová předsedkyně nezisk. organizace ČSSD ČSSD 10 088 11.44 nezískán
Lukáš Plachý ekonom ČSSD ČSSD 10 010 11.35 získán
Miroslav Poche předseda Výboru infrastr. ZHMP ČSSD ČSSD 9 922 11.25 získán
Irena Ondráčková zást. řed. MHMP pro obl. škol. ČSSD ČSSD 9 877 11.20 nezískán
Jan Pech pedagog - Jedlič. ústav ČSSD ČSSD 9 863 11.19 nezískán
Robin Tampa finanční auditor ČSSD ČSSD 9 843 11.16 nezískán
Kvetoslava Žigmundová informační specialistka ČSSD ČSSD 9 605 10.89 nezískán
Michal Sojka lékař ČSSD ČSSD 9 573 10.86 nezískán
Martin Vojáček ekonom ČSSD ČSSD 9 355 10.61 nezískán

Obvod č. 6

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Antonín Weinert ekonom, zást. star. MČ Pha 10 ČSSD ČSSD 10 003 11.70 získán
Hana Nováková účetní poradkyně ČSSD ČSSD 9 745 11.40 nezískán
Jan Slezák podnikatel ČSSD ČSSD 9 661 11.30 získán
Michaela Blahutová asistentka před. výb. ZHMP ČSSD ČSSD 9 581 11.21 nezískán
Vilém Čáp student VŠE ČSSD ČSSD 9 509 11.12 nezískán
Petr Želízko podnikatel ČSSD ČSSD 9 434 11.04 nezískán
Irena Hušinová pedagog, psycholog ČSSD ČSSD 9 277 10.85 nezískán
Kateřina Peštová studentka ČSSD ČSSD 9 237 10.81 nezískán
Lubomír Vůjtěch revizní technik ČSSD ČSSD 8 991 10.52 nezískán

Obvod č. 7

Jméno Povolání Navrhující Příslušnost Hlasy Hlasy % Mandát
Oleg Rybnikář předseda VSZP ZMČ P-11 ČSSD ČSSD 9 322 11.47 nezískán
Karel Březina ekonom ČSSD ČSSD 9 236 11.37 získán
Jaroslava Adámková zástupce staros.MČ Pha-Libuš ČSSD ČSSD 9 212 11.34 nezískán
Petr Dolínek šéfredaktor Pražských listů ČSSD ČSSD 9 143 11.25 získán
Ladislav Kárský ved.odd.Centra sportu MV ČSSD ČSSD 9 012 11.09 nezískán
Lubomír Habrnál pracovník advok.kanceláře ČSSD ČSSD 8 978 11.05 nezískán
Eva Zikmundová podnikatelka ČSSD ČSSD 8 836 10.87 nezískán
Josef Belaník podnikatel-architekt.modely ČSSD ČSSD 8 750 10.77 nezískán
Jana Trková lékařka ČSSD ČSSD 8 734 10.75 nezískán


O původu a kvalitě výsledků voleb

Data výsledků voleb pocházejí ze serveru volby.cz, jež spravuje ČSÚ. Původní data nebyla změněna, jejich správnost se tak odvíjí od správnosti dat zdroje. Nicméně byly provedeny i doplňující výpočty a interpretace, jejichž správnost není zaručena.

V případě objevení chyby, nejasností, nebo jen připomínek nás neváhejte kontaktovat.


Označení stránky: volby 2010 Rostislav Kubica
Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Obchodní rejstřík | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium | E
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Dluhopisy Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Důchody

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Podílové fondy

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies